КФ “Солодкий Світ” та харків’яни відзначили Всесвітній день шоколаду

11-го липня у багатьох країнах світу, а саме в Італії, Швейцарії, Німеччині та Франції відзначають Всесвітній день шоколаду, як стало відомо Вісті Ньюс. Проводять екскурсії на шоколадні фабрики, дегустації, пригощають смачними ласощами. Підготовка до Всесвітнього дня шоколаду починається за кілька місяців, тому що виробники улюбленого всім смаколика, хочуть запропонувати в цей день тільки найкраще. Особливо до цього свята готувалася і кондитерська фабрика “Солодкий Світ”. Адже вони присвятили цей день найвибагливішим поціновувачам солодкого – дітлахам. Тож як робляться натуральні солодощі, бачили і наші журналісти.

1-го червня до дня захисту дітей “Солодкий Світ” завітав із подарунками до Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія». До Всесвітнього ж дню шоколаду відбулося навпаки, дітлахи приїхали відвідати улюблену кондитерську фабрику. Зі входу зустрічає персонал, згідно нормам вдягаємо екіпірування та рушаємо цехами фабрики. Інформаційна довідка щодо кожного смаколика від провідного технолога.

Народження шоколаду щодня не побачиш. Діти захоплено дивляться, як готують різноманітні фігури з білого, молочного та чорного шоколаду, цукерки, трюфеля, енергетичні батончики тощо. А щоб краще зрозуміти смак натуральних солодощів, краще один раз скуштувати їх, ніж чути про всі властивості та особливості. Із дозволу директору з виробництва фабрики екскурсанти дегустують новозварений лукум.

На цьому дегустація не закінчилась, після екскурсії на дітей чекав солодкий відпочинок.

Вихованці “Гармонії” покидають стіни кондитерської фабрики з подарунками. Напевно, це чи не єдина екскурсія в місті, де можна не просто дивитися, а смакувати.

Щороку “Солодкий Світ” бере участь у різних благодійних акціях і навідується з подарунками до малечі з Харківщини.

КФ продовжує урізноманітнювати асортимент, розробляючи нову продукцію, так нещодавно презентували інноваційні солодощі – лукум “Овочева грядка”. Восени ж здивували гурманів шоколадними цукерками з огірками, а попереду обіцяють розробники ще цікавіші пропозиції.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100