Кернес у лікарні з ковід – мерія

Мер Харкова Геннадій Кернес у 17 міській лікарні Харкова з ковід і двосторонньою пневмонією. Діагноз підтвердили в міськраді. За словами директора Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю міськради, стан Кернеса стабільно-важкий. Він не під’єднаний до апаратів штучного дихання, перебуває у свідомості.

Юрій Сидоренко, директор Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю міськради:

Я спілкувався з Геннадієм Адольфовичем, який дуже багато і дуже голосно сміявся з того, що було розповсюджено в інтернеті. Зустрітися з вами він просив мене особисто для того, щоб спростувати всі ці фейки, які вчора ввечері, а потім і вночі почали тиражуватися. Він все читає, все бачить. Усе це в нього викликає саркастичну посмішку. І він просив передати, що в нього підтверджено коронавірус, і викликане ним двостороннє запалення легень. Ні про яку кому, ні про який набряк мозку, ні про якісь інші фейки, які можуть виникнути в якійсь хворій політично озабоченій голові, не йдеться.

Лікують міського голову харківські лікарі. Питання про лікування закордоном і транспортування взагалі не розглядалося. Медики кажуть, що потреби в цьому немає. Люди, які з ним близько спілкувався, зараз здають тести та пішли на самоізоляцію.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.