Керівництво Харківщини обговорює з «Укрзалізницею» держзамовлення для обласних підприємств

У 2018 році на розвиток «Укрзалізниці» спрямують більше інвестицій, ніж за попередні 5-10 років, як стало відомо Вісті Ньюс. Про це заявив виконуючий обв’язки голови правління ПАТ Євген Кравцов під час зустрічі з губернатором Харківської області Юлією Світличною та колективом залізничників. На рівні регіону повідомили, що хочуть залучити до програми оновлення «Укрзалізниці» місцеві підприємства.
В «Укрзалізниці» розповіли про плани розбудови підприємства на поточний рік. Вперше, за словами в.о. голови правління, на ПАТ чекає настільки масштабне оновлення.

Євген Кравцов, в.о. голови правління «Укрзалізниці»:
Цього року нами заплановано найбільший план капітальних інвестицій за всі останні 5 — 10 років. Плануємо витратити на оновлення компанії майже 27 млрд грн.

19-го березня на філії «Південна залізниця» відбулася зустріч колективу з керівництвом ПАТ і очільником обласної влади. Юлія Світлична ознайомилася з роботою підприємства, провела особистий прийом громадян і взяла участь у нараді з керівництвом. За підсумками зустрічі, у регіоні хочуть залучити харківські підприємства до процесів оновлення в «Укрзалізниці».

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації:
Цього року планується в «Укрзалізниці» і оновлення рухомого складу, ми поговорили, щоб завантажити харківські підприємства, які працюють на цей ринок, заказами з державного бюджету. Тому будемо сподіватися, що наші підприємства матимуть замовлення, а від цього і заробітну плату будуть мати харків’яни. Це важливо тому, що на філії харківської «Укрзалізниці» зосереджено біля 35 тисяч робітників.

Що ж до зарплат, то в області інформують, за 2018 рік у планах підвищити зарплату співробітникам Південної залізниці мінімум на 20%. Окрім того в регіоні стане на один довгобуд менше, а на понад сотню родин чекатимуть входини в нове житло.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації:

20 років будувався будинок для того, щоб надати квартири працівникам «Укрзалізниці», і можу вам сказати, що «Південна залізниця» за рік буде мати готовий будинок — 110 квартир будуть роздані тим працівникам залізниці, які стоять в черзі.

Житловий будинок для залізничників зводять на вулиці Малиновського.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100