Катеринчук: в країні діє злочинне угруповання – ЦВК

18 березня до Харкова завітав лідер Європейської партії України, заступник начальника Центрального виборчого штабу кандидата в президенти Анатолія Гриценка Микола Катеринчук. Під час спілкування з журналістами політик представив виборчу програму Анатолія Гриценка та розповів про фальсифікації, які готує чинна влада на президентських виборах.

У нас в країні діє злочинне угруповання – Центральна виборча комісія, переважну частину якої контролює чинний президент. І вона сьогодні займається тим, що супроводжує стратегію провладного кандидата залишитися на посаді у неконституційний спосіб, – підкреслив Микола Катеринчук.

Зокрема, він розповів про незаконні дії, до яких вже вдалась ЦВК: маніпуляції зі списками виборців, узаконення підкупу виборців, формування робочих груп на окружних виборчих комісіях із співробітниками СБУ, тощо.

Микола Катеринчук та його юридична команда у штабі Гриценка вже оскаржують неправомірні дії ЦВК у судах та готуються протистояти фальсифікаціям у день виборів:

Ми будемо контролювати явку, не допустимо переписування протоколів із результатами голосування поза межами ДВК, так звані уточнені протоколи, захищатимемо голоси, віддані за Анатолія Гриценка, і збиратимемо докази для доведення, за необхідності, факту фальсифікацій результатів виборів у судах.

Головними компонентами виборчої програми Анатолія Гриценка, на думку лідера Європейської партії України, є безпекова стратегія, яка дозволить повернути Донбас за п’ять років, боротьба з корупцією через посилення відповідальності суддів, прокурорів, слідчих за хабар у вигляді пожиттєвого ув’язнення із конфіскацією майна, та економічний план розвитку країни, який дозволить підняти середню зарплату до 800 євро, а пенсію – до 150 євро.

Спростував Микола Катеринчук і звинувачення, які лунають на адресу Анатолія Гриценка з квітня минулого року про «розкрадання, розвал армії» і продемонстрував рішення Дніпровського суду Києва від 28.01.2019 року про визнання такої інформації недостовірною.

Міністерство оборони України ніколи не займалось продажем надлишкового військового майна. Це компетенція Міністерства економіки України. І гроші від таких операцій йдуть не в міністерство оборони, а в Державний бюджет України, – підкреслив Микола Катеринчук.

Відповідаючи на питання журналістів про корупційний скандал навколо «Укроборонпрому», Микола Катеринчук показав журналістам іграшкову свинку, яка стала символом президентства Петра Порошенка, а саме того «свинства, яке відбувається навколо армії і навколо грошей платників податків, які будують армію». На думку Катеринчука, президент – і в темі, і в долі, тому жодних посадок за корупцію за цієї влади не буде, як і відрубаних рук.

Також він звернув увагу присутніх на те, що Анатолій Гриценко  єдиний із кандидатів, хто представив свою команду, з якою збирається реалізовувати свою програму «Чесний президент служитиме людям». Він обрав кращих фахівців із професійного середовища, а не своїх друзів чи кумів.

Микола Катеринчук висловив впевненість, що кандидат від об’єднаної демократичної опозиції Анатолій Гриценко, якого вже підтримали партії «Самопоміч», «Хвиля», Європейська партія України, «Рідна країна», «Альтернатива», «Демальянс», «Народний контроль», «Єврооптимісти», має усі шанси вийти у другий тур виборів і перемогти. Принаймні, про це свідчать останні соціологічні дослідження.

Катеринчук: в країні діє злочинне угруповання - ЦВКМи б хотіли ще й почути талановитий голос Святослава Вакарчука на підтримку Гриценка. Щоб він прозвучав не лише в піснях, а й у його громадянській позиції, адже він неодноразово заявляв, що не буде стояти осторонь політичних процесів в Україні, – підсумував політик.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100