Його вважають чарівним зимовим балетом – «Лускунчик» від Раду Поклітару. Нестандартно, потужно та грандіозно. 10 грудня

Візити до Харкова балету «Лускунчик» Раду Поклітару вже стали доброю традицією! Багато з глядачів ходять на спектаклі кілька разів, вважаючи, що ця чарівна постановка тільки підкреслює чарівність зими…

Для тих, хто збирається вперше відкрити для себе чудесну чарівність цього колективу, скажімо, що:

– Відомий театр «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» під керівництвом РАДУ ПОКЛІТАРУ, який став візитівкою культурного Києва та українською відповіддю театральній Європі, сьогодні представлення не потребує!

– Вистава «Лускунчик» – його найграндіозніша постановка! Балет вражає небаченою розкішшю костюмів та декорацій, захоплює артистизмом трупи, приголомшує режисерськими новаціями, підкорює влучними психологічними спостереженнями!

* Раду Поклітару творить свій танець – зухвалий, парадоксальний, витончено-пронизливий. Його мистецтво, що поєднує класику та модерн, завоювало увагу всього балетного світу. У Лондоні, Москві, Нью-Йорку вишиковуються величезні черги за квитками на його спектаклі

– публіка не пропускає подібні події.

Мета Поклітару – зробити балет по-справжньому яскравим, емоційним, видовищем, здатним пронизати серце будь-кого. Його вируюча фантазія перетворила хореографію на каскад неймовірних пластичних прийомів. Роботи його трупи доводять, що можна нескінченно насичувати балет дією, емоціями та безперервним рухом.

* Артисти театру «Київ.Модерн-балет» гарантують Вам, що цей вечір перетвориться на ще одне зимове свято! Чекаємо на вас всією родиною, бо казковий балет Раду Поклітару «Лускунчик» цікавий як дітям, так і дорослим!

Нет описания.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.