Йдіть за зеленою лінією – у Харкові видатні пам’ятки підкреслять для туристів

Міські пам’ятки та ТОПові місця Харкова буквально підкреслять, як стало відомо Вісті Ньюс. Від одного до іншого об’єкта проведуть риску, тож, просто йдучи тротуаром за зеленою лінією можна, прогулятися найбільш видатними пам’ятками. Зелена лінія тягтиметься міськими вулицями від 4 до 10 км.
Неординарний проект зараз розробляють члени комісії із питань туризму Молодіжної ради при Харківському міському голові.
Саме вони вирішать, скільки пунктів буде на всій довжині лінії.
За словами голови комісії із питань туризму Молодіжної ради при Харківському міському голові Михайла Демшина, максимум пропонують 15 об’єктів на маршруті:
Ці варіанти зараз активно обговорюються. Ми пропонуємо нанести на тротуар зелену лінію завширшки три сантиметри, яка зв’яже кілька об’єктів – від 8 до 12, в залежності від варіанту. На цих об’єктах вже є таблички з QR-кодами, і там же з’являться таблички зі шрифтом Брайля. Думаю, проект «зеленої лінії» буде реалізований вже восени. У тих містах світу, де подібна задумка вже реалізована, такі маршрути користуються великою популярністю.
Що хочуть внести в зелену смугу? Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького, Держпром, Благовіщенський собор, сквер «Стрілка» та ін.
Почати креслити зелену смугу хочуть уже восени.
Зелені лінії допомагають туристам в Іркутську – там підкреслили 30 видатних об’єктів у центрі міста. За розрахунками фахівців, 5-км смуга займає до 3 годин пішої прогулянки.
У Пермі ж окрім туристичної “зеленої” є і “Червона лінія”. Перша дає змогу без екскурсовода побачити найбільш відомі пам’ятки міста, а ось у другій за основи інший підхід. Об’єкти на “Червоній лінії” пов’язані з видатними постатями міста, і туристичний маршрут буде проходити відповідно до їхніх біографій і творчості.

Залишити відповідь