IT-фахівці Academy SMART відсвяткували День програміста. Чому ця професія така популярна?

Ними мріють стати. Цей фах навіть видатніше за космонавтів, які тільки освоюють нові світи, тим часом ці люди світи створюють, хоча б і у віртуальних площинах, як стало відомо Вісті Ньюс. Мова про програмістів, які 13-го вересня відзначають своє свято. Для себе навіть день у календарі обрали символічний – 256-тий день року, тобто 2 у восьмому ступені. Не знаєте, а це кількість різних значень, які можна виразити за допомогою восьмирозрядного байта.

У 2016 році Україна стала першою країною в Європі за кількістю IT-фахівців, і тоді ж аналітики прогнозували, що до 2020 року спеціалістів стане 200 тисяч чоловік. Адже популярність фаху тільки росте. У чому причина, розповідають співробітники Academy SMART. Тут і працювати, і відпочивати однаково цікаво. Просто зараз завдяки розробникам народжується продовження популярної гри. Мільйони її поціновувачів мають знати, харківські ІТ-шники неабияк старалися.

Юрій Ухін, Game developer (розробник):

В данный момент разрабатываем продолжение популярного проекта нашего партнера Ilyon. Партнер нам доверил разработку его второй части, продолжение. Мы разрабатываем новые элементы, дорабатываем предыдущие механики, которые были внедрены, улучшаем покупательные аспекты игры и привлекательность для игроков. И помогаем нашему партнеру покорять новые рынки и новые платформы.

У Academy SMART восени 2 визначні дати: 19 листопада – день народження, а 13 вересня – колектив разом з усіма світовими програмістами та майстрами кодів святкує іменини своєї професії. Можна сміливо припускати, скоро в Україні свято стане загальнонаціональним, адже країна посідає четверте місце у світі за кількістю сертифікованих IT-фахівців. Але і до цього харківські ІТ-шники вміють відпочивати так само яскраво, як і втілюють проекти.

Те, наскільки ІТ-компанія розвинена, можна зрозуміти по її співробітництву з різними країнами. Academy SMARTза рік до десятиріччя вже показала серйозні результати.

Іван Перепелиця, Chief Technical Officer:

За то время, что работает наша компания, у нас появилось 2 представительства: одно представительство в Израиле, второе – в Украине. Израиль был выбран неслучайно, так как на данный момент он входит в тройку топовых стран по количеству стартапов. Наша компания занимается не только разработкой программного обеспечения, но также оказывают консультационные услуги в сфере облачных вычислений, в сфере гейм-дизайна и системе дистанционного обучения.

Психологи називають колектив успішним і перспективним, якщо вдається гармонійно з’єднати прагнення працівників із мрією засновника. А ось експерти ринка праці вважають, що головний показник – це розгалужена мережа іменитих партнерів.

Владислав Сокол, СЕО:

Наша компания динамично развивается с 2009 года. На сегодняшний день мы работаем с такими корпорациями, как Microsoft, Ilyon, jFrog, ControlUP и так далее. Наш коллектив сегодня состоит из 70 единомышленников, которые успешно продвигают компанию. Я хочу вас поблагодарить за тот интеллектуальный вклад, который вы делаете каждый день. Я надеюсь, что вместе мы добьемся больших успехов в ближайшем будущем.

Їхня емоційна та точна робота дає країні більше 3% ВВП і вивела на 3-тє місце за обсягом експертної виручки. Самі ж собі зодчі віртуального простору – таких в Україні більше 120-ти тисяч – у День програміста бажають “чистих кодів”.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100