Історія любовного трикутника тільки догори ногами. У Харкові готують Backstage комедію «Ящик Пандори»

Справжню родзинку театру «Новая Сцена» виставу «Ящик Пандори» з непередбачуваним та нелінійним сюжетом покажуть 25 лютого у Харкові.
«Ящик Пандори» – це гра, правила якої вигадують на ходу самі учасники. Гра, де ставка – життя.

В одному чорному-чорному місті … на одній чорній-чорній вулиці … В одному чорному-чорному будинку … за чорними-чорними дверима …
Сюжетні віражі перевертають конструкцію любовного трикутника з ніг на голову. Є Він. Є якась Дама. Роман є, але не з нею. Є Інша – юна.

Герої нескінченно змінюють маски, щоб, врешті-решт, відкритися один одному з останньої прямотою. Але, може бути, і прямота – це всього лише козир у грі? Глядач весь час залишається в добре спланованому подиві: де правда і що ж трапилося насправді?

Запрошуємо Вас в цю авантюрну подорож разом з нами – відкрити – «Ящик Пандори». У цій історії є все: Любов, іронія, жарти, смуток, хороша гра акторів, прекрасне музичне оформлення та запальні танці!

У виставі беруть участь:
Сергій Дзялік – провідний актор кіно та театру «Новая сцена». Знімався у фільмах («Іловайськ 2014», «Годинник із зозулею», «Сонячний листопад», «Спадкоємці», «Таємна любов» та ін.)
Ольга Солонецька – провідна актриса театру «Новая сцена» (Лауреат премії «Народне визнання», актриса театру ім. О. С. Пушкіна, Майстер сцени);
Анна Лупеко, Вероніка Галанцева, Данило Спіцин, Влад Лісневський – актори театру «Новая сцена».

Тривалість вистави 1 год 50 хвилин. Прем’єра відбудеться 25 лютого, повтор запланований на 21 березня о 19.00 в Будинку Актора.

Купити квитки https://kharkov.internet-bilet.ua/events/36288/yashchik-pandori

До слова, Центр сучасного мистецтва «Новая Сцена» був заснований в 1989 році як творчий союз акторів, музикантів, художників і фотографів, всіх, хто прагнув розвивати сучасне мистецтво різних видів і жанрів. У травні 2000 року з театральної майстерні Центру було створено театр з однойменною назвою, очолюваний керівником Центру і режисером Миколою Осиповим. З цього часу творчий колектив театру поставив понад двадцять п’ять вистав, вісім з яких зараз в репертуарі. Театр «Нова Сцена» лауреат багатьох Міжнародних театральних фестивалів: «Слов’янський вінець» (Москва. Росія), «Золота Хортиця» (Запоріжжя. Україна), Молдфест.Рампа.РУ (Кишинів. Молдова), Гогольфест (Київ. Україна), «М. @ RT Контакт »(м.Могилів, Білорусь),” Мельпомена Таврії “(Херсон. Україна),” Добрий театр “(Енергодар.Україна),«Курбалесія»(Харків. Україна) та ін. «Новая Сцена» – це театр, який спирається на класичні традиції, але йде в ногу з часом. «Нова Сцена» – це постійний рух і зміна, зустрічі з визнаними майстрами і молодими бунтарями. Це репертуар від французької комедії до інтелектуальної п’єси, від класики до “Нової драми”. Це любов і повагу до глядача, як до гідного співрозмовника. Це огляд в минуле, для розуміння майбутнього.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.