Іпотечне кредитування: На Харківщині 95 родин отримали власне житло з початку року

ПриватБанк знову активізував іпотечне кредитування. З початку року у Харківській області 95 родин отримали кредити на купівлю власного житла. І попит на іпотеку збільшується з кожним днем. Це обумовлено привабливими умовами одержання кредиту.

Зараз економічна ситуація у країні дещо стабілізувалася, – пояснює керівник бізнесу споживчого кредитування ГРУ ПриватБанку у Харківській області Андрій Павленко. – Стрибки курса валют теж залишилися позаду. Населення має потребу брати кредити на житло. А головне, клієнти мають можливість їх повертати. Наприклад, у Харкові темпи житлового будівництва вражають. Прямо на очах виростають нові мікрорайони. ПриватБанк пропонує прийнятні умови іпотеки. Тому сьогодні майже кожного дня ми отримуємо заявки на кредити.

приватбанкПриватБанк видає кредити на квартири та будинки на первинному та вторинному ринках. Ще вигідніше купувати заставне майно – тут банківські відсотки значно нижчі. У новобудовах можна придбати житло тільки на завершених (зданих в експлуатацію) об’єктах. Клієнти можуть самостійно підібрати житло, або вибрати з пропозицій на сайті planetestate.com.ua/. Першочерговий платіж складає 25% вартості нерухомості. Строк кредитування до 20 років. Процентні ставки:

– 17,9% річних на житло у новобудовах;

– 14.32% на заставні квартири та будинки;

– 20,9% річних на житло вторинного ринку;

– 0,5% від вартості – страхування житла;

– 0,5% від залишку – особисте страхування.

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України при її укладанні. Клієнти можуть бути впевнені в одержуваних документах і правах на придбане житло. Умови кредитування не мають ніяких додаткових комісій або прихованої інформації. Також всі умови та процентні ставки незмінні на весь період угоди.

Легко розрахувати всі витрати при купівлі житла у кредит через ПриватБанк можна на калькуляторі сайту, – продовжує Андрій Павленко. – А ще можна суттєво зменшити банківські відсотки на іпотеку. Для цього потрібно збільшити щомісячні внески – тобто закрити кредит достроково. Через це можна заощадити і на страховці.

У Харківській області у ПриватБанку фактично кожного місяця видають по 15 іпотечних кредитів. З початку 2019-го року 95 клієнтів придбали таке житло на загальну суму 55 000 000 грн. Ці родини вже живуть у власних квартирах та будинках і не сплачують оренду за наймане житло.

Прес-служба ПриватБанка

Залишити відповідь