Інтерактивне шоу роботів та трансформерів. У Харкові запрацювала найбільша виставка в Україні «Планета роботів»

“Планета Роботів” – це унікальна, інтерактивна виставка сучасних роботів та трансформерів з металу в повну величину. Вона вважається найбільшою в Україні!

Нет описания.

На виставці представлені величезні роботи з металу. Оптимус Прайм, Мегатрон, Бамблбі – висота яких заввишки 3х метрів, а вага більше однієї тони! Тут сучасні роботи, трансформери, а також улюблені герої з найкасовіших кінофільмів! Щогодини ви зможете побачити шоу унікальних та сучасних танцюючих роботів! Щодві години на вас чекає унікальне “Шоу Трансформерів” – це шоу великих, справжніх живих роботів та Тесла Шоу від ученого професора Ніколи Тесли, який за допомогою котушки Тесли зможе оживити Мегатрона!

Нет описания.

“Планета Роботів” – це інтерактивна виставка сучасних роботів, можна грати й управляти! Об’єднали шоу і виставку роботів в одне ціле, тому ця унікальна шоу-виставка немає аналогів!

Нет описания.

Як кажуть “Краще один раз побачити, ніж 100 раз почути від тих хто бачив”! Поспішайте! “Планета Роботів” працює щодня в ТРЦ “Французький Бульвар”, 2 поверх, з 12 грудня по 11 квітня, з 10:00 по 22:00 годину.

Діти до 12 років тільки в супроводі дорослого. Дитячий квиток до 14 років включно.

Виставка працює щодня з 10:00 до 22:00 Час проведення ” Шоу Трансформерів” четвер-19:00 п’ятниця -19:00 Субота – 14:00, 16:00,18:00 Неділя – 14:00,16:00, 18:00 Квитки тут.

Нет описания.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.