Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Іноземець на Одещині пограбував фінансову компанію

Іноземець, за попередньою інформацією, вже тривалий час заробляв на життя розбоями та крадіжками. Про деталі затримання громадянина іншої країни дізналися Вісті Ньюс.
Пограбував, а вже наступного дня опинився у кайданках. Гість із сусідньої держави напав на одну з фінансових установ Одеси. Погрожував зброєю та вимагав гроші. Та ось планам грабіжника завадила співробітниця фірми. У момент передачі грошей жінка натиснула тривожну кнопку. І хоча грабіжникові вдалося втекти, та вже наступного дня його затримали.

Дмитро Головін, начальник ГУНП в Одеській області:
Під час затримання в нього виявлено та вилучено пістолет на предмет схожий на кастет. Наразі зловмисник затриманий в порядку статті 208 КПК України. Розпочато кримінальне провадження за статтею 187 ч. 3 та статтею 263 ч 1 Кримінального кодексу України. 
25-річний затриманий виявився, до всього, ще й нелегалом. Зараз поліція перевіряє причетність грабіжника до інших подібних злочинів. Триває слідство.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023