Ілюстрація харків’янина стала обкладинкою всесвітньо відомого британського журналу VOGUE

Ілюстрація українця стала обкладинкою всесвітньо відомого журналу VOGUE, як стало відомо Вісті Ньюс. В Instagram-версії британського глянцю малюнок Станіслава Сенчука підкорив знавців моди й став найкращим скетчем на травневе обличчя видання. Цікаво, що харківський студент не вчився малювати, але творить постійно. Успіх у конкурентному світі моди юнаку принесла звичайна публікація в соцмережі.

Стасу 19 років, і він вчиться на факультеті юстиції. І саме він підкорив найвідоміший у світі глянцевий журнал Vogue. Харків’янин намалював обкладинку травневого випуску, у який закохався англійський редактор видання. Визнання знайшло хлопця просто – у соцмережі.

Станіслав Сенчук, ілюстратор:
Я ее нарисовал, выложил. Все, как обычно, получал какие-то комментарии от знакомых, просто от пользователей. И спустя пару дней мне написал сам британский Vogue.

Редактори Vogue написали:

У продажу зараз, травневий випуск #BritishVogue, і він надихає безліч творчих переосмислень”. Фото на обкладинці, дійсно, революційне – на ньому 9 моделей різних національностей і різної статури, і серед них вперше – дівчина у хіджабі. Недарма випуск назвали “Нові кордони”. Тож саме унікальність і привернула увагу Станіслава. Він вирішив зробити обкладинку ще більш неординарною. Юнак не вчився малювати й творить у стилі, який придумав сам.

Станіслав Сенчук, ілюстратор:

Мне изначально был интересен шарж, скажем так, искажение пропорций. Чтобы выглядело это не статично, а более мультипликационно.

Харків’янин закоханий у світ моди та фешен ілюстрацію. Посміхається, довчиться юстиції й лишить сферу права заради моди. Тим більш що це не перше глянцеве визнання для студента. Він вперше підкорив Vogue ще минулоріч. Тоді він “анімував” кращу модель журналу 2017 року Адвоа Абоа. Але не тільки зірок подіумів Станіслав зображує на полотнах.

Ганна Сахарова, однокурсниця ілюстратора:

Подарил на день рождение портрет. Безумно понравился, до сих пор стоит сразу при входе. Бросается всем в глаза.

Тільки в Instagram ілюстрація Станіслава для Vogue набрала десятки тисяч лайків і захоплених відгуків з усього світу. Але художник мріє про виставку й іноді виходить на вулицю – розклеїти роздруківки своїх робіт.

Станіслав Сенчук, ілюстратор:

Сделал несколько рисунков, расклеивал их у нас ходил по городу. В Киеве расклеивал пару экземпляров. У нас не так подхватили, не так отреагировали совершенно. А за границей проще что ли относятся к этому или наоборот с какой-то поддержкой что ли.

Харків’янин закоханий у красиве і хоче, аби навіть у побутових і звичних речах було місце оригінальності. Тому планує створювати рекламу та мультфільми. А поки розглядає вітрини з журналами, щоб надихнутися на нову роботу, яка підкорить англійський світ моди.

Залишити відповідь