Ігри Нескорених – до Австралії їде харків’янин Василь Омельченко

20-го жовтня Сідней приймає Ігри Нескорених. Цього року у змаганнях для військових, які були поранені під час служби, братиме участь нова країна, як стало відомо Вісті Ньюс. 18-ю нацією стала Польща. Минулого року новачком була Україна. Від нашої країни до Австралії рушать 15 спортсменів, про претендента на медалі з Харкова, дізналися наші журналісти.

Василь Омельченко, учасник Ігор нескорених:
Поранення не повинно ламати кожну людину, і якщо в житті є якийсь план, його треба виконати у повному обсязі. Іти до своєї мрії, і щоб вона здійснилася.

На цьому стадіоні ледь не щодня Василь Омельченко долає десятки кілометрів. Сам із себе жартує, якби не 2014-тий і важка контузія в Красногорівці, у спорт би ніколи не пішов.

Василь Омельченко, учасник Ігор нескорених:
Я був механіком-водієм танка Т-64. У танк влучив міномет. Після цього був вибух.

Планку для себе волинянин, а останні 5 років харків’янин, одразу поставив на максимум – медаль на Іграх Нескорених у Сіднеї.

Їдемо в Австралію перемагати. Гідно представити Україну на Invictus Games 2018.

У спорт студента та майбутнього офіцера Збройних сил привів Олег Зімніков. Військовий минулоріч на Invictus Games виборов перше золото для України, що тоді уперше брала участь у змаганнях для поранених захисників. Тепер його підопічний боротиметься одразу у двох напрямках: біг і стрибки в довжину. Останнє тільки-но ввели як дисципліну.

Василь Омельченко, учасник Ігор нескорених:

Не треба робити поспішних висновків, що якщо ти получив поранення, то ти нікому не потрібний, а надо прагнути кращого і старатися.

Першу перемогу Василь здобув, піднявшись на ноги у військовому шпиталі. Другу – вдало пройшовши триетапи відбору до збірної ветеранів, до слова, претендентів на участь було за 3,5 сотні. І третю поки націлив, вона чекає на українця в Австралії.

Залишити відповідь