«Ice Symphony» – диво, яке відбувається в Харкові раз на рік

На ковзанку разом вийшли музиканти та фігуристи. 10-го лютого в льодовому комплексі «Салтівський лід» звучала “Симфонія льоду”, як стало відомо Вісті Ньюс. Музиканти Молодіжного академічного симфонічного оркестру «СЛОБОЖАНСЬКИЙ» виступили разом із фігуристами школи Олімпійського резерву.

Фігуристам від 7 до 17 років. Щоб ковзани летіли в ритмі світової класики, спортсмени тренувалися півроку. А аби музика полум’яно звучала навіть на холоді, оркестру довелося забути про лід під ногами. Разом вони відіграли одразу два концерти за день. І щоразу глядацькі місця були заповнені, а кожен виступ зривав оплески. Адже де ще можна побачити унікальне шоу ковзанів і скрипок, вражаючі стрибки та балетні партії, спортивні та вокальні дуети?

Організатори мистецького симбіозу говорять, що їхній проект буде цікавим і для шанувальників музики, і для поціновувачів спорту. Не лишає “Симфонія” байдужими й фанатів краси в будь-якому її прояві.

Шоу люблять за динамічність, за переживання, яке разом нагнітають музика з “Колеса Фортуни” і спортивна енергія, за злиття, якого вдається досягнути оркестру та фігуристу.

Поки харківські фігуристи (дует Олександри Назарової та Максима Нікітина) готуються до виступів на Олімпіаді в Пхенчхані, юні спортсмени підкорюють серця в Харкові. Глядачам вони представили як індивідуальні, парні так і колективні номери.

Наступного виступу всім, хто не потрапив на шоу, доведеться чекати цілий рік.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100