Hurts повертаються в Україну з новим альбомом і великим туром

Вічно можна дивитися на три речі: вогонь, воду і як британський поп-дует Hurts знову збирає натовп фанатів. Колись вони вперше виступали в невеликому Crystal Hall у Києві, а тепер з легкістю “упаковують” найбільші майданчики України.

Новий тур на підтримку майбутнього альбому Faith не стане винятком щодо масштабності. Більш того: це будуть найбільші гастролі Hurts в нашій країні з 2013 року. Запам’ятовуйте дати: 29 березня – Харків, 30 березня – Одеса, 31 березня – Київ. Майданчик у трьох містах – Палац спорту.

Faith стане п’ятим альбомом в дискографії Hurts. Тео Хатчкрафт і Адам Андерсон витратили на нього створення рівно три роки. До цього найбільша перерва була між дебютником Happiness і другим студійником Exile – два з половиною роки.

За словами Хатчкрафта, така тривала пауза була викликана його особистими проблемами:

“Я був абсолютно виснажений фізично і ментально. Мені потрібно було зупинитися і дуже довгий час нічого не робити, оскільки не виходило думати, фокусуватися, взагалі нічого не виходило. І, якщо чесно, я не знав, яке майбутнє чекає мене, Hurts і чи запишемо ми ще один альбом”.

Андерсон з Хатчкрафтом повністю згоден. Перші студійні сесії йому здавалися абсолютно безглуздими:

“Якби на самому початку, ви мені сказали, що процес запису буде дуже потужним і надихаючим, то я б вам не повірив. Я думав, що у нас немає шансів. Взагалі”.

Відновленню активного процесу запису сприяли цікаві речі. Наприклад, Хатчкрафт знайшов два цікавих способи боротися зі своїми проблемами. Перший – сліпа терапія, коли тобі зав’язують очі на тривалий час, і ти намагаєшся жити іншими відчуттями. Другий – два тижні, які він провів удома з … восьминогом приятеля, за яким наглядав.

Втім, найголовніше – це повернення до коріння серйозної поп-музики, чого Hurts не робити дуже давно і пообіцяли зробити це на новому альбомі:

“Ми заново полюбили той тип музики, з якого починали. Ми завжди додавали щось похмуре в наші пісні і, здається, у нас вдало вийшло повернутися до цього повною мірою”.

Перші сингли – Voices, Suffer і Redemption – показують, що Hurts тримають своє слово, а весь реліз ми почуємо зовсім скоро, так як Faith виходить вже 4 вересня.
Квитки вже скоро з’являться у продажу

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.