ХТДЮ запрошує 22 та 23 вересня о 19:00 на прем’єру інклюзивної мінівистави «Сім гайворонів»! Вхід вільний,але за попередньою реєстрацією

Історії про бажані й вимушені мандри, про кордони любові та безпеки.

Вистава створена Харківським театром для дітей та юнацтва в рамках проєкту “Доступний театр” за підтримки Українського культурного фонду у партнерстві з громадською організацією інвалідів «Креавита» та Харківською обласною філармонією.

Чи хочемо ми йти зі звичних середовищ і способів життя? Що чекає нас за межами? Чи самі ми йдемо, чи нас женуть? Це так виглядає чи так насправді? Йти та не обертатися чи мати шанс на повернення або хоча б гостювання? Ми поєдналися для того, щоб розповісти вам частину великої української казки, а ви ж знаєте, що казки насправді не такі вже й дитячі.

Люди з інвалідністю, які беруть участь у постановці, поєднані ГОІ «Креавита», що вже давно і плідно впроваджує інклюзію на Харківщині.

Керівник проекту «Доступний театр» – Тетяна Цвілая, директор Харківського театру для дітей та юнацтва. Над виставою інклюзивної театральної лабораторії «Перетинаючи кордони» працювали: режисерка – Яніна Зеленська; тренерка з хореографії та пластики – Ірина Авдєєва; тренерка з вокалу – Ольга Ксендзовська.

Вхід вільний за реєстрацією

Нет описания.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.