HOMO SOVETIKUS. Американська комедія&радянська трагедія (12.02)

Харків, Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. 12 лютого, 19:00. Театр «Ампулка» представляє прем’єрний спектакль «HOMO SOVETIKUS. Американська комедія & радянська трагедія» або «HS»за п’єсою Віктора Шендеровича «Потерпілий Гольдінер».

HOMO SOVETIKUS. Американська комедія&радянська трагедія (12.02)Продюсер Михайло Бондаренко запросив на постановку найбільш затребуваних і талановитих людей сучасного театру.

Дуже смішний і, в той же час, ліричний спектакль поставив кращий молодий режисер України — Максим Голенко (Вій 2.0, Афродизиак, Віталік і ін.).

Сценографія та костюми від Лесі Головач — це завжди знак якості! Незвичайні декорації, сценічні знахідки — фірмовий стиль цього художника.

Музику до вистави створили кумири молодого покоління — група SHKLO. Музиканти задіяні в епізодичних ролях і, крім того, на сцені тільки «жива музика» в їх виконанні!

Прекрасні актори — В’ячеслав Гиндин (Вульф Гольдінер / Володимир Семенов) і Ольга Жуковцова (Джейн Уотсон / Женя Ровинская) змусять глядачів сміятися до сліз і плакати крізь сміх.

На Брайтоні проти власної волі сплелися долі емігрантів з Харкова — старого комуніста Вульфа Гольдінера і молодої вченої Джейн Уотсон. Від взаємного ворожого ставлення до взаємної симпатії і назад до неприязні, від спасенних бесід до готовності розтерзати один одного ці абсолютно різні люди вибудовують свої відносини і змушені зустрічатися два рази в тиждень. Для чого?………….

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100