Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Ходив у харківському супермаркеті та їв із полиць – деталі смертельного поранення в РОСТі

У Харкові стали відомі деталі вбивства в магазині, як стало відомо Вісті Ньюс. Нагадаємо, напередодні ввечері працівник Держслужби охорони застрелив ймовірного крадія. Правоохоронець застосував табельну зброю після того, як молодик двічі ударив його ножем.

Один із відвідувачів поводив себе неадекватно. Представники магазину розказують, що саме сталося близько 10 вечора середи.

Вже на касі чоловік відмовився заплатити за все, чим “повечеряв”. Охорона магазину викликала Держслужбу охорони. 24-річного відвідувача завели до кімнати охорони. І вже там стався конфлікт.

Олег Гронь, начальник Управління поліції охорони Харківської області:

Наш сотрудник подошел, представился, предложил ему пойти в служебное помещение для выяснения обстоятельств. В это время представитель супермаркета охраны пошел вызывать наряд полиции для оформления соответствующих документов, а наш сотрудник находился в служебном помещении с данным гражданином. Гражданин набросился на нашего сотрудника, нанес несколько ножевых ударов.

Фінал цієї трагедії потрапив на відео: покупець вибіг через службовий вхід і впав. Ймовірно, у цей момент і стався постріл. Молодика шпиталізували до медзакладу. Проте врятувати не змогли, він помер.
Охоронця із двома ножовими пораненнями – чоловік ударив його ножем у шию та тулуб – госпіталізували. 25-річного сержанта врятував бронежилет. Чоловіку надали допомогу.

Євген Доценко, заступник головного лікаря “Інституту загальної та невідкладної хірургії ім.В.Т.Зайцева”:

Справу розслідуватимуть за статтею “посягання на життя працівника правоохоронного органу”.

Тим часом у супермаркеті порахували, застрелений чоловік встиг пошкодити продуктів на 140 гривень.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023