ХНУВС відзначив 100-річчя

Харківському національному університету внутрішніх справ 100 років. Лише за 2017 рік навчальний заклад випустив майже 1 000 правоохоронців, як стало відомо Вісті Ньюс.  На честь ювілею в стінах ВИШу провели ряд урочистостей, які відвідали представники органів та місцевої влади. Кращих викладачів ХНУВСу нагородили відзнаками від Міністерства внутрішніх справ. А в переддень свята в університеті з’явилася меморіальна дошка.

30 листопада Харківський національний університет внутрішніх справ відзначає своє 100-річчя.
Розпочавши свою діяльність у 1917, ХНУВС і до тепер випускає кращих правоохоронців країни. Сьогодні він входить до 20 найбільших навчальних закладів України.

Ірина Єфремова, голова Наглядової ради ХНУВС:
Сьогодні хочу від всієї душі привітати мій улюблений ВУЗ на Харківщині, Університет внутрішніх справ. Знаєте, поки не їздиш, поки не зустрічаєшся з людьми, поки тобі і холодно. Тобі не тепло поряд з ними. Прийшов на якийсь захід, побув і все. А коли починаєш жити життям університету, коли починаєш в лице впізнавати курсантів, студентів, коли знаєш по імені батькові професорів, ти переймаєшся всім, що відбувається в цьому університеті.

Найголовніше тут – традиції й люди.

Валерій Сокуренко, ректор ХНУВС:
Найбільша цінність університету – це не стіни, не комп’ютери, не лінофони, кабінети, не спортивні майданчики – а це ті люди, які тут працюють, які працювали вчора, які створювали цей навчальний заклад. І ті зміни, які відбуваються в університеті останні роки, вони позитивні.

Тут мінімум теорії та максимум практики. Досвідчені прокурори, слідчі та криміналісти передають свій досвід курсантам.

Олексій Максимов,  Департамент оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами:
Жоден захід на території Харківщини не проходить без участі університету. І вже з перших курсів курсанти університету беруть участь у цій важливій і шановній місії.

Наприкінці урочистого заходу відзнаки за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, особисті досягнення та активну участь у підготовці фахівців для Національної поліції нагороди від Міністерства внутрішніх справ отримали 15 співробітників ХНУВС.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.