ХНУПС ім. І. Кожедуба випустив 60 офіцерів-магістрів

Харківський університет повітряних сил імені Івана Кожедуба випустив 60 офіцерів. Вперше за більше ніж 10 років частина випускників виходять із кваліфікацією «військові льотчики 3-го класу», як стало відомо Вісті Ньюс. І всі без виключення колишні курсанти мають досвід керування бойовими літаками. Урочиста церемонія випуску магістрів відбулася 2 грудня.


Харківський національний університет повітряних сил імені Івана Кожедуба продовжує славну традицію випуску професійних льотчиків.
2 грудня 60 офіцерів-магістрів закінчили навчання на льотному факультеті. Значним здобуттям льотного ВИШу є те, що офіцери випускаються з досвідом саме керування бойовими літаками, а не як ще кілька років тому тільки навчальної авіації. А 17 випускників вже час навчання отримали кваліфікацію військового льотчика третього класу.
Сергій Дроздов, командувач Повітряних сил Збройних сил України:
Це формує навички, формує методологію підготовки, формує дії в кабіні літака, в кабіні вертольота. Допомагає всю моторику довести до автоматизму. З тим, щоб якщо виникають особливі випадки в польоті, вже можна було діяти льотчику автоматично. Не вагаючись і досягаючи великих результатів. Іноземці дуже високо відзначили, навіть американці рівень апаратури у нас, в харківському університеті.
Привітали випускників не тільки українські військові, а й гості з Національної гвардії Сполучених Штатів.
Девид Болдуін, командувач Національної гвардії штату Каліфорнія США:
Ви не лише захищаєте вашу країну, ви протидієте російській агресії, захищаєте свободу всього світу і навіть свободу моєї родини. Я хочу дати вам пораду перед тим, як ви підете служити у війська. Не забувайте про ваших колег на землі і ваші родини. Ви майбутнє України, і я вважаю, що Україна в добрих руках.
У ВИШі особливо пишаються тим, що кожен 5-тий випускник із династії авіаторів.

Новини. Харків&Україна visti.news

bigmir)net TOP 100