Хірургія з нiмецькою якiстю

Хірургія з нiмецькою якiстю. У Харкові на базi Мiжнародного медичного центру “Офтальміка” будуть консультувати кращi нiмецькi лiкарi-офтальмологи з унiверситетської клiнiки Гiссен та Марбург. Наразi вже проведенi першi консультацiї та операції. Початок мiжнародної офтальмологiчної спiвпрацi бачили i Вісті Ньюс.

Отримати кваліфіковану консультацію та зробити операцію у німецьких лікарів. Відтепер це можливо у Харкові зявдяки Міжнародному медичному центру “Офтальмiка”. На базi центру оперуватимуть та консультуватимуть кращi нiмецькi хирурги-офтальмологи з унiверситетської клiнiки Гессен та Марбург. Подібного, за останнi десять рокiв, на Харкiвщинi ще не було.

 Михайло Ковтун, головний хірург ММЦ “Офтальміка”:

Сегодня было несколько деток с врождёнными патологиями, с которыми мы не могли толком разобраться. Профессор Лоренц нам подсказала. Она напрямую тут же связывалась со своими коллегами и во Франции, и в Германии, и консультировалась. Мы получили какие-то шаги, которые нам помогут помочь этим детям.

Завдяки міжнародній співпраці, у перший же день консультацiї отримали найскладнiші пацiєнти. Також були прооперовані пацієнти з діабетичною ретинопатією та іншими захворюваннями сiткiвки ока. Любомир Литвинчук – член американських та європейських товариств офтальмологів разом із фахівцями “Офтальміки” провів кілька складних операцій.

 Любомир Литвинчук, завідувач відділенням вiтреоретинальної хірургії університетської клініки Гессен та Марбург:

Сьогодні були проведені операція по видаленню скловидного тіла у пацієнтів з патологією сітківки та з патологією скловидного тіла. Також були комбіновані операції з заміною кришталика. Основна мета цього приїзду – є, напевно, привезти якийсь європейський стандарт і дещо показати українцям, щоб покращити медичне забезпечення офтальмологічних хворих в Україні.

В рамках співпраці для фахiвцiв Міжнародного медичного центру “Офтальмiка” семiнар профела Бiргiт Лоренц – професор, директор університетської клініки Гессен та Марбург, яка є членом Європейської ради офтальмології з 1997 року.

Бiргiт Лоренц, професор, директор університетської клініки Гессен та Марбург:

Сьогодні ми проконсультували багато пацієнтів. У нас, навіть ,була дискусія щодо діагностики цих пацієнтів. Зокрема, декому були призначені генетичні тести – те, що у майбутньому знадобиться аби визначитися з планом лікування цих пацієнтів.

Практика ж для фахівців проводилася у процессі консультацій складних пацiєнтiв.

 Наталія Селіванова, завідувач відділенням дитячої офтальмології:

Некоторые случаи для нас показались уникальными потому, что наша тактика до этого отличалась существенно от того, что предложила профессор. И обратила наше внимание на недостаток внимания офтальмогенетике. Т.е. не рассматривается каждое заболевание с позиции генетического анализа, анализа состояния глаз родственников, обследование ближайших родственников.

 

Цікавий досвід міжнародної співпраці підкреслили навіть закордоннi хирурги, відзначивши високий рiвень офтальмологiї в Харковi. В подальшому нiмецькi лiкарi обіцяють щомісячні візити до “Офтальміки”.

 

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100