Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Хірургічне відділення ХМКБЛ №17 лікує найскладніші випадки запалень організму людини

Гнійне хірургічне відділення Харківської міської клінічної багатопрофільної лікарні №17 займається великою групою захворювань, які характеризуються гострими або хронічними запаленнями різних тканин в організмі людини, і супроводжуються гнійними утвореннями. Відділення існує вже 30 років. Тут за рік лікується близько 1 000 пацієнтів та виконується приблизно 900 операцій.

Людський організм реагує на впровадження мікроорганізмів місцевими та загальними проявами хвороби. Запалення і нагноєння може торкнутися будь-якого. Неприємні, неестетичні й дуже небезпечні. Якщо вчасно не звернутися за кваліфікованою допомогою до лікаря, багато захворювань можуть перерости в “гнійні” хвороби. Запалення може початися з подряпини, інфекції, чогось, здавалося б, несерйозного. Але, пам’ятайте, що найбільш страшні наслідки такого виду ускладнень – втрата кінцівок чи смерть. Такого роду хвороби важко подолати й вони потребують специфічного та уважного лікування.
Фахівці гнійного хірургічного відділення Харківської міської клінічної багатопрофільної лікарні №17 щодня допомагають пацієнтам як при ургентних випадках, так і плановому лікуванні. Без відповідної допомоги гнійно-інфекційний процес може перерости з локального в системний. З’являється загроза сепсису – потрапляння інфекції в кров і поширення її у системах і тканинах організму. Наслідком цього стають ураження внутрішніх органів і поширення осередків гнійної інфекції в тілі. Тому дуже важливо якомога раніше почати лікування. Сучасна медицина на даний момент виділяє низку хвороб, що відносяться до складних. Але і з цими діагнозами пацієнти можуть звернутися за допомогою до лікарів  гнійного хірургічного відділення Харківської міської клінічної багатопрофільної лікарні №17.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023