Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків’янин зібрав на Kickstarter $ 186 тис. на виробництво навушників для аудіофільмів

Харків’янин Роман Ландик зумів зібрати на Kickstarter 185 683 $ на запуск виробництва навушників для аудиофілів під назвою Verum, оснащених за словами творця технологіями, раніше не представленими на масовому ринку. Про це повідомив інтернет-портал tehnot.com

Роман Ландик має десятирічний досвід у створенні звуковідтворювальних пристроїв. Дана модель Verum 1 розроблялася 2 роки, для її фінальної версії озвучили такі характеристики:

  • Вага — 470 г.
  • Товщина мембрани — 0,008 мм.
  • Активні драйвери площею 52 кв. см та діаметром 82 мм.
  • Чутливість — 96 дБ.

Головна особливість навушників, яка повинна зацікавити аудиофілів — це плівка у кілька мікронів товщиною. Вона коливається в полі постійних магнітів, це дозволяє у кілька разів зменшити масу рухомих частин у конструкції. У теорії це дозволить точніше трансформувати сигнал в акустичні хвилі.

Verum із латини перекладається як правда. Це натякає на справжнє відтворення звуку і чесні взаємини між виробником і покупцем. Роман вважає, що вартість Hi-Fi-апаратури настільки зросла, що такі пристрої стали недоступними для людей. А його кампанія на Kickstarter — це спроба зменшити бар’єри для любителів музики по всьому світу.

Базова версія Verum 1 коштуватиме 349 доларів. За планами поставки навушників розпочнуться в січні 2019 року.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023