Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків’янин, Микита Родіонов, нокаутував чемпіона світу з французького боксу

Фінальний етап чемпіонату Європи з французької боксу (сават) пройшов 29 вересня у місті Парижі (Франція).

Спортсмени змагалися у розділі «комба» (повний контакт). У фіналі харків’янин Микита Родіонов зустрівся з чемпіоном світу 2017 року і чемпіоном Європи 2016 року з цього виду спорту, французом Кевіном Альбертом, і у першому ж раунді нокаутував суперника. Про це повідомив портал city.kharkov.ua.

Нагадаємо, що перший етап чемпіонату проходив 14-17 червня у місті Памьє (Франція). У складі національної збірної України виступили харків’яни Микита Родіонов (вагова категорія – до 75 кг) та Олена Гур’єва (вагова категорія – до 48 кг). Микита Родіонов провів три бої з представниками Італії, Хорватії, Франції, а Олена Гур’єва обійшла представників Бельгії та Сербії. Обидва спортсмени вийшли до фіналу.

Довідка. Сават – французьке бойове мистецтво, в якому у рівній мірі використовуються руки і ноги, комбінуються елементи західного боксу та удари ногами.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023