Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків’яни везуть унікальний мотоцикл на чемпіонат світу з кастомайзингу

Харків’яни везуть на чемпіонат світу з кастомазингу у Німеччину унікальний мотоцикл, як стало відомо Вісті Ньюс. Вони презентують синьо-жовтий байк, який, здається, тільки-но повернули зі знімального майданчика фільму про футуристичне майбутнє. Кастомайзинг – це переробка старих речей, але в українському двоколісному не просто модернізували деталі, а винайшли свої. Після споглядання мотоциклу, виникає одне питання: невже він ще і їздить?

Анна Черненко, журналіст:
Це Геометрік, і він унікальний. Усе в ньому, окрім двох деталей, або зроблене вручну, або перероблене до невпізнаваності. Серцем мотоцикла став мотор від старенького Іж Юпітер.

Геометрік вже викликав ажіотаж на харківських вулицях.

Ярослав Лутицький, автор унікального мотоцикла:

Мотоцикл ездит несмотря на свой радикальный дизайн.

Обкатали байк центральною площею. Тепер його дорога лежить до Німеччини на чемпіонат світу з кастомайзингу.

Створюючи байк, майстри відчули себе ювелірами. Зізнаються, коли тільки-но побачили ескіз, навіть не уявляли, як втілити його в залізі.

Анатолій Лук’яненко, мотомайстер:

Думал, ого! Вот это штука!

Ярослав Лутицький автор плавно-вугластого байка у 2017-му вже перемагав на чемпіонаті з кастомайзингу. Тоді світ підкорив його BECMAN у категорії “Cafe racer”. Тепер змагатиметься за першість серед романтично-футуристичних переробок. Тут кілька років поспіль лідери італійці. Щоб посунути їх, протягом півтора року працював десяток майстрів.

Ярослав Лутицький, автор унікального мотоцикла:

В этом проекте мы постарались объединить различные геометрические формы, которые, казалось бы, несочетаемые. Задача была – сделать, как это странно не звучит, сделать очень сложный, но при этом максимально простой мотоцикл.

Розробники про все: від космічної зовнішності до технічних характеристик, сміливо говорять, такого ще ніхто не робив. Так у шкарлупі замість переднього колеса сховали справжнє технічне диво.

Ярослав Лутицький, автор унікального мотоцикла:

Это двуступичное колесо, которое называется хаблесс. Эти колеса впервые стали использоваться на кастом-проектах где-то в середине 90-х. Мы же пошли еще дальше – мы снабдили это колесо спицами. Насколько мы знаем, такого еще в мире никто не делал.

Анатолій Лук’яненко, мотомайстер:

Рама полностью облегает мотор, то есть целиком он сюда не влазит. Пришлось собирать мотор уже внутри рамы.

Роботи українців знають не тільки з чемпіонатів. Минулоріч мотоцикл Ярослава встановив рекорд швидкості у США на озері Бонневіль. Новий патріотичний кастом харків’ян журі буде оцінювати в перший тиждень жовтня. Для перемоги вподобати байк мають дві сотні людей.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023