Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харків’яни скаржилися на копів 500 разів

За 2017 рік харків’яни півтисячі разів скаржилися на патрульних. Серед заяв і безпідставні зупинки, і побиття затриманих перед тим, як привезти людей до відділу, як повідомляють Вісті Ньюс. Аби вплинути на це та зменшити тенденцію, у прокуратурі ввели так звані співбесіди. Перевіряють покази і поліції, і містян. Тож у 2018-тому кількість заяв про перевищення службових обов’язків зі боку патрульних зменшилася. Нагадаємо, кілька тижнів тому за хабарництво під варту взяли трьох полісменів – 32-річного старшого лейтенанта та двох 25-річних лейтенантів. Як виглядає статистика кримінальних проваджень, відкритих проти патрульних, починаючи з 2015 року, повідомив очільник обласної прокуратури Юрій Данильченко.

Юрій Данильченко, прокурор Харківської області:

Мы имеем 117 уголовных производств по отношению работников патрульной полиции в области. Из указанного количества 13 уголовных производств – патрульные полицейские, которым объявлено подозрение в уголовном преступлении, 11 обвинительных актов в отношении 16 лиц направлены в суд для рассмотрения дел по существу уголовных производств и 72 закрыто в связи с отсутствием состава преступления. То есть наши следователи не нашли достаточных доказательств или признаков состава преступления для того, чтоб предъявить підозру кому-либо из участников этого производства.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023