Харківський ювелір встановила рекорд України – понад півсотні порід собак зі срібла

Харків’янка встановила рекорд України й планує потрапити до книги Гіннеса, як стало відомо Вісті Ньюс. Ірина Гальченко ювелір, і вона зробила зі срібла більше півсотні порід собак. Тепер її планка  усі існуючі у світі чотирилапі друзі людини. А це більше 550 порід. Скільки часу і срібла на це знадобиться, майстер поки не знає. Але задум вже став новим ювелірним брендом, із яким українка хоче познайомити світ.

Луна носиться на майданчику для вигулу і не знає, що вона існує у двох виглядах. Окрім доброї та лінькуватої, ще є срібна.

Ольга Маньонок, власниця бультер’єра:

Изделие, безусловно, похоже на питомца. По крайнее мере  самая интересная часть бультерьера  это голова.

Такі прикраси принесли ювеліру Ірині Гальченко рекорд України. Харків’янка зробила зі срібла не тільки цього бультер’єра, а ще 53 породи собак. За таку справу і в таких обсягах ще ніхто не брався. Національне ж досягнення почалося з простого замовлення.

Ірина Гальченко, ювелір, рекордсмен України:

Началось все благодаря моему товарищу, он попросил сделать подарок мамочке с ее любимым французиком. Вот, теперь это и мой талисман тоже. Ношу.

За півтора року роботи в колекції харків’янки є рідкісні породи.

Вот это ка-де-бо. На момент заказа я не была знакома лично с этой породой. В этом и была сложность, когда не знаешь характера, сложнее изобразить. Переделывала около 6 раз.

А є звичні  мопси, тер’єри, бульдоги. На підході такса.

Майстриня не довіряє комп’ютеру та 3D-принтерам. Кожну тварину малює вручну, далі ще 9 етапів роботи. І кілька секретних, наприклад, спосіб створення срібної шерсті.

Вот собственно с такого кусочка воска начинается жизнь моих моделей-собачек. Выпиливается часть. И под микроскопом, глядя на фотографию, убирается все лишнее.

Ірина Гальченко, зробила зі срібла 54 породи собак:

Черный терьер. Мохнатый. Очень долго мне говорили, что я не смогу сделать его в анфас, потому что собаку эту везде изображают только в профиль. Что ты можешь сделать с такой пышной шевелюрой? Но узнают.

Ювеліру навіть довелося винайти власні інструменти, щоб чотирилапі мали портретну схожість із живою моделлю. Тому за більшістю прикрас ще й історія.

Ювелір ретельно вивчає нові породи, консультується з кінологами та вже має свою торгову марку. Серед сузір’я собак потроху з’являються і коти. Але українка прагне підкорити світ саме срібними псами.

Ірина Гальченко, ювелір, рекордсмен України:

Хочется сделать если не все породы собак, то максимальное количество. И подать заявку на рекорд Гиннеса.

Для здійснення мрії Ірини знадобиться не один рік, але жінка готова  попереду робота ще близько 450 порід.

Залишити відповідь