Харківську лікарку та благодійницю Валентину Блажко нагородили премією «Фавориты Харькова»

Харківську лікарку та благодійницю Валентину Блажко нагородили премією «Фавориты Харькова». Вже вп’яте найкращих підприємців, меценатів, фахівців, компанії і проекти нагороджує журнал «Luxury 5 звезд». Премія була заснована 5 років тому як підтримка українського бізнесу та особистих починань у найрізноманітніших сферах.

«Жінка року» – від 11 серпня це почесне звання в Харкові отримала лікар Валентина Блажко.

Премію журналу «Luxury 5 звезд» вже 5 років вручають компаніям, які розвиваються, та особистостям, що своїм прикладом роблять не тільки свій фах краще, а і перетворюють місто.

Валентина Блажко, лікар-інфекціоніст:

Это гордость, которую я испытываю внутри, это теплота, это непередаваемые ощущения. Я понимаю, что все-таки в этой жизни, я все делаю правильно.

Для Валентини Блажко лікар – це мрія дитинства, що збулася. Тому всі сили харків’янка вкладає в улюблену роботу вже багато років.

Валентина Блажко, лікар-інфекціоніст:

Я безумно счастлива в профессии! Это мое призвание. Я уверена в этом на 100%. Я искренне счастлива находиться здесь, искренне счастлива находиться в этом месте, среди таких замечательных людей. И от всей души я хочу сказать спасибо своим родителям, потому что с самого детства мне говорили, внушали постулаты, заповеди, что в любой ситуации оставайся человеком. И я искренне верю, что я несу это всю жизнь.

Нагороду Валентині Блажко вручила харків’янка, яка сама була підприємцем і серйозно опікується розвитком жіночого підприємництва в Україні.

Вікторія Мєзенцева, народна депутатка України:

Це прекрасна відзнака, це вже 5 рік журнал надає можливості відзначити найкращих діячок у сфері благодійності, у сфері бізнесу. Я вважаю, що для Харкова це знаково, тому що, зазвичай вважають у бізнесі преферентність для чоловіків. Я би побажала, щоб кожна така дівчина, жінка, яка б хотіла отримати цю нагороду, мала ментору або ментора. Менторство дуже важливе. Для цього ми створюємо проекти з міжнародними організаціями, щоб жінки знали про свої можливості.

На сцену Victory Hall Валентина Блажко піднялася двічі. Всеукраїнське об’єднання «Країна» відзначила медаллю. Лікарка протягом тривалого часу свій вільний час віддає благодійності і дітям.

Відзнака такого рівня не тільки підводить межу під всіма досягненнями людини, а і змушує рухатися далі. Премію «Фавориты Харькова» з 2015 року отримали вже 130 найкращих представників міста, і всі вони продовжують роботу задля своїх клієнтів, зверників, працівників і громади.

Валентина Блажко, лікар-інфекціоніст:

В планах расти, развиваться и быть хорошим человеком.

Залишити відповідь