Харківський військовий шпиталь отримав новий рентген-апарат від ПриватБанку

Харківський госпіталь отримав нове обладнання. Завдяки клієнтам і працівникам ПриватБанку вдалося зібрати близько 3,5 млн грн і придбати сучасний рентген-апарат, як стало відомо Вісті Ньюс. Обладнання вже встановили в операційній, і тепер під його контролем будуть проводити швидше і безпечніше навіть надскладні операції.

Харківський військовий шпиталь отримав нове обладнання. Рентген-апарат із С-дугою – це очі хірурга під час найскладніших операцій.

Володимир Негодуйко, начальник клініки невідкладної меддопомоги та прийому і евакуації:
Значно скорочується термін оперативного втручання, особливо при видаленні сторонніх тіл, також при стентуванні. Замість того, щоб переміщати мобільний рентгенівський апарат, а потім робити знімки, чекати результатів цих знімків, потім їх оцінювати, ми можемо це оцінити протягом однієї хвилини.

Установка стала другим подібним апаратом у медзакладі, але новий рентген сучасніший, і в ньому більше опцій. У 2017 році за допомоги такого пристрою виконали більше 1 000 операцій. І зараз, на жаль, роботи в 7 операційних шпиталю вистачає.

Андрій Галушка, перший заступник начальника головного медичного управління:

Не зважаючи на оголошене перемир’я, ми кожен день несемо втрати пораненими, хворими, травмованими військовослужбовцями. Супротивник використовує заборонені засоби ураження.

Рентген – без перебільшень, став народним подарунком. Його придбали завдяки програмі “ПриватБанку” “Захиснику – надійний захист!”. Клієнти та працівники робили благодійні внески, а далі на спецзамовлення лікарів придбали найпотрібніше.

Андрій Терещенко, директор ГРУ “ПриватБанку”:

Наші клієнти, більше мільйона клієнтів беруть участь у спеціальній програмі щоб наші воїни, які находяться у військовій зоні, а також воїни, які отримали поранення, отримали нашу турботу, тому ми на запит Харківського військового шпиталю відповіли “так”. І купили обладнання на 3,5 млн грн.

Рентген установка незамінна під час хірургічних і нейрохірургічних операцій, стентування, видалення сторонніх предметів, таких як уламки снарядів чи кулі. Тож у лікарні, де рятують життя військових вона незамінна.
Загалом же, із червня 2014 року Фонд “Допомагати просто!” вже зібрав на підтримку бійців на фронті та поранених більше 30 млн грн.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100