Харківський військовий шпиталь отримав новий рентген-апарат від ПриватБанку

Харківський госпіталь отримав нове обладнання. Завдяки клієнтам і працівникам ПриватБанку вдалося зібрати близько 3,5 млн грн і придбати сучасний рентген-апарат, як стало відомо Вісті Ньюс. Обладнання вже встановили в операційній, і тепер під його контролем будуть проводити швидше і безпечніше навіть надскладні операції.

Харківський військовий шпиталь отримав нове обладнання. Рентген-апарат із С-дугою — це очі хірурга під час найскладніших операцій.

Володимир Негодуйко, начальник клініки невідкладної меддопомоги та прийому і евакуації:
Значно скорочується термін оперативного втручання, особливо при видаленні сторонніх тіл, також при стентуванні. Замість того, щоб переміщати мобільний рентгенівський апарат, а потім робити знімки, чекати результатів цих знімків, потім їх оцінювати, ми можемо це оцінити протягом однієї хвилини.

Установка стала другим подібним апаратом у медзакладі, але новий рентген сучасніший, і в ньому більше опцій. У 2017 році за допомоги такого пристрою виконали більше 1 000 операцій. І зараз, на жаль, роботи в 7 операційних шпиталю вистачає.

Андрій Галушка, перший заступник начальника головного медичного управління:

Не зважаючи на оголошене перемир’я, ми кожен день несемо втрати пораненими, хворими, травмованими військовослужбовцями. Супротивник використовує заборонені засоби ураження.

Рентген — без перебільшень, став народним подарунком. Його придбали завдяки програмі «ПриватБанку» «Захиснику — надійний захист!». Клієнти та працівники робили благодійні внески, а далі на спецзамовлення лікарів придбали найпотрібніше.

Андрій Терещенко, директор ГРУ «ПриватБанку»:

Наші клієнти, більше мільйона клієнтів беруть участь у спеціальній програмі щоб наші воїни, які находяться у військовій зоні, а також воїни, які отримали поранення, отримали нашу турботу, тому ми на запит Харківського військового шпиталю відповіли «так». І купили обладнання на 3,5 млн грн.

Рентген установка незамінна під час хірургічних і нейрохірургічних операцій, стентування, видалення сторонніх предметів, таких як уламки снарядів чи кулі. Тож у лікарні, де рятують життя військових вона незамінна.
Загалом же, із червня 2014 року Фонд «Допомагати просто!» вже зібрав на підтримку бійців на фронті та поранених більше 30 млн грн.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100