Харківський військкомат відправив півсотні призовників

Зі збірного пункту Харківського військкомату здійснили першу відправку півсотні юнаків у межах осіннього призову 2017 року. Планове ж завдання для регіону – 900 призовників, як дізналися Вісті Ньюс.

На півтора року або рік (залежно від того, чи мають вищу освіту) ці юнаки відправляються в армію. На них чекає навчання протягом 2-3 місяців і далі служба на місці постійної дислокації. 4-го жовтня на збірному пункті перші півсотні призовників. За осінню кампанію їх тільки від Харківщини мають відправити до тисячі.

Юрій Калгушкін, військовий комісар Харківської області:

Із рахунком резерву, який ми складаємо, завжди є резерв, тому що бувають різні випадки, планове завдання, ми вважаємо, що це 900 призовників ми повинні відправити.

Із цих 900 чоловіків, 57% будуть проходити службу в частинах ЗСУ, решта – Нацгвардії та транспортній службі. Харківські хлопці з першої відправки будуть проходити службу у лавах двох частин Нацгвардії в Одесі та Львові. Кількість юнаків, які не пройшли медкомісії лишається на рівні минулого року.

Юрій Калгушкін, військовий комісар Харківської області:

Десь 15-20% тих призовників, які прибувають на участки військових комісаріатів визнаються або не придатними до військової служби, або надається відстрочка за станом здоров’я на лікування до 1-го року.

За данними Генштабу ЗСУ, загалом більше 10 тисяч новобранців будуть призвані на службу в армії.

Залишити відповідь