Харківський шоу-театр “Діти майбутнього” привіз нагороди з фестивалю “Різдвяний Золотий Олімп”

Харківські підлітки підкорили журі міжнародного фестивалю на Івано-Франківщині, як стало відомо Вісті Ньюс. Колектив шоу-театру “Діти майбутнього” завоювали 7 медалей і Гран-Прі “Різдвяного Золотого Олімпу”. Зустрічали переможців на Південному вокзалі батьки та фанати юних артистів.

Творчий фестиваль “Різдвяний Золотий Олімп” приймало івано-франківське місто Славське. Сюди з’їхалися вокалісти, танцюристи і циркачі з різних країн, всього 37 колективів.

Анжела Денисенко, голова журі фестивалю “Різдвяний Золотий Олімп”:

Був один конкурсний день – зранку до вечора. Було розподілено – півдня хореографічні композиції, друга половина – це вокал, цирк і театр.

І зібрати всі перші місця вдалося харківській команді шоу-театру “Діти майбутнього”.

Дар’я Садова та Ксенія Харченко, учасниці шоу-театру:

У нас было очень много масштабных номеров, в которых участвовал весь наш театр. Наш театр тем и отличается, что мы очень сильно сплоченные, и все стараются проявить себя. Это Гран-При! Для нас была огромная честь получить главную награду всего фестиваля.

У кожній номінації колектив представив по 2 номери. Окремі виступи спеціально створили до фестивалю, були поставлені танці, виступ хору, вокальні композиції.

Михайло, учасник і помічник керівника шоу-театру:

Ми там робили все, просто все. Ми там і співали, і танцювали, і барабанили, і показували свої вистави.

На фестиваль їздили 32 артисти. Учасникам від 8 до 22 років. Але цього разу на сцену від Харкова піднявся і завоював першу нагороду дорослий артист. Кілька років Ярослав приводить до шоу-театру двох доньок. Вони теж на “Олімпі” взяли кубки.

Ярослав Подшивалов, батько вихованиці та учасник шоу-театру:

Я в 45 лет осуществил свою давнюю мечту – выйти на сцену, так сказать, попробовать себя с той стороны рампы. Это была песня нашего харьковского композитора Александра Кварты, он такой зажигательный веселый человек. У него есть замечательная песня “Струмочек”, она мне всегда очень нравилась.

На фестивалі брали участь творчі команди не тільки з України, а також Польщі та Румунії. Харківські діти взяли 7 нагород.

Павло, учасник шоу-театру:

Мы получили эту награду, потому что сошлись зрительские симпатии и мнение жюри, и мы получили этого ангела.

Конкурс організатори спеціально влаштували на різдвяні свята, щоб діти-учасники могли відпочити та взяти участь у народних традиціях. Барабанщиків шоу-театру навіть запросили долучитися до святкової ходу містом. А в подарунок глядачам Славського харків’яни привезли 2 вистави.

Альона Ніколайчук-Ярова, керівник і режисер поліцейського шоу-театру “Діти майбутнього”:

П’єса по мотивам Старицького “За двома зайцями” в сучасній інтерпретації. Це нова вистава “Україна – моя свята земля” про події на сході, про наше світле майбутнє України.

Шоу-театр “Діти майбутнього” активно проводить благодійні вистави для дітей без батьківської опіки, реабілітаційних центрів і поранених захисників. Протягом новорічних свят діти дали кілька концертів. А вже влітку підлітки готуються їхати до Грузії підкорювати новий міжнародний фестиваль.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100