Харківський регіональний центр надання адміністративних і соціальних послуг став революційним

Від 1 вересня в Харкові запрацював новий Харківський регіональний центр надання адміністративних і соціальних послуг. Нагадаю, що відкривати установу приїжджав Президент України. Петро Порошенко назвав можливість отримати понад 4 сотні послуг на одній локації “революційною”. Проект вдалося реалізувати завдяки спільним зусиллям обласної та міської влади і американським партнерам, як стало відомо порталу Вісті Ньюс.

Харківський регіональний центр надання адміністративних і соціальних послуг нині є найбільшим та найпотужнішим в Україні. Він здатен обслуговувати близько 2000 осіб на добу.

Петро Порошенко, Президент України:

Не треба більше ходити по жодному колу, бо саме тут в цьому місці буде можливість отримати більше 400 видів послуг. Без черги, з повагою до людини, включаючи послугу з отримання біометричного паспорта. При чому не тільки для харків’ян. Із будь-якого куточка України, якщо ти прийдеш і зайдеш сюди, ти можеш отримати, зареєструватися, зробити всі необхідні процедури.

У ЦНАПі працюватимуть близько 320 співробітників. Персонал набрали та навчали за американською технологією. Загалом же реалізувати масштабний проект змогли завдяки підтримці США. Мета – створити прозору систему послуг для громадян.

Марі Йованович Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні:

Сполучені Штати були раді інвестувати близько 335 тисяч доларів у створення цього центру, і він тепер стоїть як наочний приклад нашого партнерства. США також надавали підтримку експертам, які працювали з місцевими адміністраціями, які працювали над аналізом і удосконаленням близько 450 послуг. Результат – нові швидші способи надання безпрецедентно широкого спектра послуг у цьому центрі.  У центрі інформують, що тут надаватимуть і низку ексклюзивних послуг. Зокрема, працюватиме «Вікно для іноземців», де можна буде зареєструвати місце постійного проживання чи тимчасового перебування, оформити громадянство або отримати консультаційні послуги. У «Молодіжному вікні» реєструють шлюб, народжену дитину, беруть на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов тощо. На площі в майже 6 тис. кв. метрів обладнані понад 300 місць для прийому людей, обробки і видачі документів. Організована система електронної черги, в центрі є ігрова зона, банківські та інші сервіси.

Вікторія Китайгородська, директор Департаменту адміністративних послуг і споживчого ринку:

Здание уникальное по своей архитектуре, фронт-офис выполнен в стиле “опен спейс”. Здесь вы видите также разделение на зоны – зона А, В, С, D. То есть удобная навигация, и попадая сюда, в наш центр, заявитель сразу ориентируется, в какой сектор ему нужно обратиться.

Цікаво, що не тільки внутрішнє наповнення будівлі колишнього будинку побуту на проспекті Тракторобудівників зазнало суттєвих змін. Жителі району називають центр новою місцевою перлиною завдяки унікальному стилю оформлення будівлі, довколишньої території та навіть оздобленню графіті. Центр працюватиме 6 днів на тиждень, у два з яких – до 20:00, без перерви.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100