Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харківський онколог вбив зятя смертельною ін’єкцією

Харківський онколог вколов у ногу жертві препарат, який швидко зникає з організму,як стало відомо Вісті Ньюс. Суд визнав винним Ігоря Тихоліза та засудив до 10 років позбавлення волі. Таке покарання родина вбитого вважає зам’яким і готується подавати апеляцію. На цьому, зокрема, наполягає брат загиблого, якому помираючий чоловік встиг подзвонити та розповісти про напад тестя. Детальніше про жахливий і зовсім нерядовий злочин у відео:

Вбивство, в яке важко повірити. Відомий у Харкові онколог зробив зятю укол, від якого той помер за лічені хвилини. Поліція могла б і не розкрити злочин, якби жертва не зробила останній дзвінок. Вечір 9 лютого 2015 року брат загиблого забути не зможе. Він підняв трубку та почув:
Олексій Вдовиченко, брат вбитого:
Его слова: Леша, Степаныч что-то мне вколол в ногу. Приезжай, вызывай милицию. Я успел услышать еще комментарий Тихолиза по телефону: “Сереженька, да что ты. Я тебе успокоительное вколол”.
Чоловік мало що зрозумів і поїхав шукати брата до нього додому. Там і зустрів тестя, останній сам повів Олексія до брата в гараж. Сергій вже був мертвий, а на нозі у чоловіка лишився слід від ін’єкції. Вколотий препарат блокує дихання, а за годину повністю зникає з організму. Прокуратура довела, що укол був зроблений, а вбивство підозрюваний намагався приховати.

Вікторія Тугайбей, прокурор Слобідського відділу Харківської місцевої прокуратури № 5:
Зробив ін’єкцію препарату медичного “Ардуан”, який використовується при переведенні хворих на апарат штучного дихання, оскільки його зять не був підключений до апарату штучного дихання від даної ін’єкції на місці злочину.

Експертизи довелося робити в Дніпрі, у Харкові просто немає такої змоги. Суд тягнувся 3 роки, і захист підозрюваного за цей час кілька разів змінював покази. Адвокат говорив і про те, що онколог захищався шприцем від зятя, і про випадково забуту лікарем у кишені отруту для щурів. Сам Ігор Тихоліз взагалі наполягає, смерть зятя – це випадковість.

Ігор Тихоліз, засуджений за вбивство:
Я даже и самообороны не делал, просто он сам напоролся, да и все. Никакой инъекции не было. Ни одной. То, что говорят – инъекция была, инъекции не было. Шприц – это не доказательство, там нет ни отпечатков моих, ни крови потерпевшего, ни ДНК.
Лікаря засудили до 10 років позбавлення волі, але родина вбитого подаватиме апеляцію – вимагатимуть жорсткішого покарання, адже чоловік за законом Савченко може вийти вже через 4 роки.
Надія Вдовиченко, мати вбитого:
Я просила пожизненное. Я считаючто это правильно было быПусть даже не пожизненное. Но, не 10 лет!
Тим часом причини, чому тесть пішов на вбивство, у родині Вдовиченків не розуміють достоту і досі. Між вбитим і його дружиною був тривалий конфлікт, йшло до розлучення.
Олексій Вдовиченко, брат вбитого:
Нам очень хотелось бы от него услышать ответ на этот вопрос. Пускай он скажет, зачем он это сделал. Если он это сделал потому, что Сергей что-то противоправное сделал с Галей, пускай он скажет, я это сделал потому, что вот так. Если он сделал это из-за квартиры – пускай скажет. Мы считаем по всем кубикам, которые сложились, мы считаем, что он это сделал из корыстных побуждений.
Наразі вирок суду ще не набув законної сили, триває час на оскарження. До слова, апеляцію подаватиме і засуджений – він винним себе не визнав.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023