Харківський нападник Безух залишиться під вартою за рішенням суду

Апеляційний суд лишив Володимира Безуха під вартою. Психологічну експертизу чоловіку ще не проводили, як стало відомо Вісті Ньюс. Нагадаємо, сьогодні в Харкові розглядали апеляцію на запобіжний захід нападнику на Укрпошту. Чоловік 30 грудня захопив заручників поштового відділення та обіцяв підірвати вибуховий пристрій. Він утримував 9 людей, частину заручників відпустив у ході перемовин із поліцією та психологами. У підсумку люди, що лишилися заручниками, самі знешкодили Безуха та впустили поліцію. Сміливі бранці навіть були нагороджені пам”ятними подарунками від Національної поліції.

Причин, чому пішов на злочин 40-річний харків’янин не називає і досі. Не знає, їх і його матір. Жінка припускає, що її син зірвався та пішов на злочин через її хворобу.

Марія Безух, мати нападника на відділення пошти:

Психика у него нарушена. Он до этого употреблял таблетки, только таблетки, где-то до 15 года. Но постоянно мне говорил, я говорила, что через 3 месяца я умру, мне осталось дуже мало, дуже, я еле сюди дойшла, я в основном лежу, на лечение грошей нема, а він говорить “мамо, я раньше тебе умру”. Я говорю, дурак, хто ж хоронить то буде, хоронить не за что и всё, и у нього всё время мысль, что я раньше тебе…І оце він на новый год, я так думаю, що він, ну він всім і друзям казав.

Нагадаємо, рішенням Київського райсуду нападника заарештували на 60 діб без права внесення застави. 11 січня захист Безуха знову просив будь-який більш м’який запобіжний захід, мовляв, він не здатний на інші злочини, а його 72-річна мати важко хвора та потребує догляду. Натомість у прокуратурі вважають, що підозрюваний може як втекти, так і скоїти нові протиправні вчинки, та нагадують про передню відкриту проти Безуха справу, пов’язану з наркотиками. Сам затриманий брав участь у засіданні через відеозв’язок. Єдине, що розказав Безух, що у нього погіршилося самопочуття.

Володимир Безух, затриманий:

У меня состояние здоровья тоже беспокоит, у меня инфекционное заболевание, барабанная перепонка. После того как 30 числа 2017 года 12 месяца меня ударил потерпевший по голове, у меня ухудшилось состояние. Хотелось бы какое-то обследование по поводу того что же происходит у меня с ухом.

В обласній прокуратурі поінформували, що стосовно обох справ, відкритих щодо Безуха, терміни розслідування подовжили. Психологічну експертизу ж проведуть тільки після дозволу суду, чоловіка для цього відвезуть до Дніпра.

Віта Дубовик, прес-секретар прокуратури Харківської області:

Керівники у кримінальному провадженні здали сьогодні клопотання про призначення судово-медичної експертизи. Ми наполягаємо на тому, щоб вона була проведена в умовах стаціонару. Тобто людина поміщається до спецзакладу, і протягом певного часу лікарі за ним спостерігають. На жаль, у даний час такі експертизи не проводяться, тому скоріш за все ця експертиза буде проводиться у Дніпрі.

Матеріали справи планують передати до суду до березня. За цей час мають визначити стан здоров”я затриманого, у тому числі й психічний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *