Харківські рятувальники отримали від місцевої влади нове приладдя

Форма, пожежні рукави та лебідки. Харківські рятувальники отримали від місцевої влади нове пожежне приладдя, як стало відомо Вісті Ньюс. Форма вітчизняного виробництва. Однострій пошитий із німецьких матеріалів та повністю відповідає євростандартам. Разом з одягом вовчанські пожежники відтепер мають ще й нове технічне устаткування. Крім цього вирішилася проблема і з паливом. Тепер бригада може не лише реагувати на всі виклики, а й проводити навчання. Окрім Харківщини подібні оновлення отримали рятувальники Львівської, Тернопільської та Чернігівської областей. Нагадаємо, переоснащення рятувальників відбувається завдяки програмі бюджетної децентралізації.

Сергій Чабань 1-ий заступник начальника ГУ ДСНС України у Харківській області:
Сьогодні ми маємо можливість за останні багато років практично виконувати всі свої завдання з підготовки особового складу. Тому що ми маємо пальне. До сьогоднішнього дня його не вистачало. Сьогодні ми можемо відпрацьовувати і короткі пожежі, і плани. Саме важливе – це навчання особового складу, щоб при роботі не було збоїв.

Віталій Мірошник, голова Вовчанської районної адміністрації:
Дуже щасливий, тому що сьогодні можу пишатися тим, що хоч на трішки ми змогли зробити так, щоб ваше життя було захищеним, щоб ви свої могли виконувати обов’язки в максимально комфортних для себе умовах. 

Анатолій Степанець, голова Вовчанської районної ради:
Ваше подразделение стоит на страже безопасности гражданина, имущества коммунального, государственного, личного, обеспечить спокойную жизнь наших граждан, граждан Волчанского района в любое время года. Хорошо подготовленный личный состав будет хорошо показывать результаты в любых ситуациях возникающих: чрезвычайных или не совсем чрезвычайных, когда он вооружен технически, одет, обут и подготовлен.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100