Харківські паралімпійці повернулися додому з медалями

Найбагатша на медалі частина паралімпійської збірної повернулася додому, як стало відомо Вісті Ньюс. Харківських спортсменів опівночі середи зустріли на площі Конституції. З Пхьончхана українська команда привезла 22 нагороди, і 12 із них – це завоювання біатлоністів і лижників із Харківщини. Про теплу зустріч дізналися наші журналісти.

12-та ночі, але центр Харкова не спить. На площі Конституції чекають на паралімпійців. Спортсмени їдуть із Києва, де їх привітав і подякував Глава Уряду Володимир Гройсман. Із квітами та прапорами вже вдома зібралися десятки людей – колеги та рідня.

Это гордость, когда ты слышишь гимн Украины. Это, наверное, исполнение мечты. То, ради чего ты терпел, страдал, перешагнул через себя.

Гучними оплесками зустрічають спортсменку, яка привезла найбільше медалей. В Оксани Шишкової одразу 6 нагород.

Оксана Шишкова, двічі переможниця Паралідмпіади-2018, завоювала 6 медалей:

Неожиданно, приятно! Это всегда приятно, когда не забывают, помнят. Еще в такое время люди собрались, приехали нас поддерживать. Для нас это радость!

Оксана Шишкова, двічі переможниця Паралідмпіади-2018, завоювала 6 медалей:

Вам за то, что вы придилили нам такое внимание. Для нас это очень важно. И ваша поддержка, и ваше внимание. Спасибо вам большое. Мы, харьковчане, привезли наибольшее количество медалей. 

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації:

Из 22 – 12 – это харьковчане завоевали. Мы вами, правда, очень гордимся.

Першою паралімпійців привітала губернатор Харківської області Юлія Світлична. Переможцям і призерам подяка, учасникам – бажання перемог у майбутньому. А для тих, хто привіз додому одразу по 2 золоті нагороди – сюрприз.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації:

Ще раз від усієї громади вас поздоровляю! Маю гарні новини – що представлю і Оксану, і Віталія до звання “Почесного громадянина Харківської області”.

Ось як виглядає паралімпійський успіх харків’ян. У Юрія Уткіна бронзова медаль у біатлоні та золото в естафеті. У Людмили Ляшенко 2 бронзові медалі у біатлоні, золото в естафеті та бронза в лижних гонках. У Віталія Лук’яненка 2 золоті медалі у біатлоні, в Оксани Шишкової золота та 2 срібні також у біатлоні та золото в естафеті, а ще срібло та бронза, а лижних гонках.
Чи не важко, аж 6 медалей на одні тендітні плечі Оксани, спортсменка важить нагороди та щиро каже:

Оксана Шишкова, двічі переможниця Паралідмпіади-2018, завоювала 6 медалей:

Тяжелые. И труд тяжелый. Все старались. Все боролись. Это ж тяжелый труд.

Нагадаємо, що всі харківські спортсмени, які здобули медалі Паралімпіади, отримають грошові винагороди з обласного бюджету: за перше місце – до 100 тис. грн, за друге – до 70 тис. грн, за 3 місце – до 50 тис. грн. Крім того, спортсмени отримають відзнаки від держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *