Харківські муралісти створюють у столиці величезне полотно на честь героїв Крут

У Києві розпочато роботи по створенню муралу КРУТИ. Повідомили на сторінці facebook КРУТИ 1918.
Художник проекту – Андрій Пальваль Andrey Palval (творча група Kailas-V).
Мурал “Крути” – третя робота художника, що висвітлює тематику боротьби українського народу за свою незалежність 100 років тому (перші мурали цієї серії – портрети Михайла Грушевського та Павла Скоропадського у Києві).
“Для мене особисто події Крут – це подвиг молодих та нескорених, «Огонь запеклих не пече». Це свідома загибель за власну країну, це свідома самопожертва перед обличчям страшної червоної навали, – говорить художник Андрій Пальваль. – І ще це сторічний урок нам сьогоднішнім, як треба боронити Вітчизну. Саме тому ми і прийняли рішення розпочати малювати у грудні, щоб хоча б на мить синхронізуватися з хлопцями”.
Мурал “Крути” – це спільний проект творців фільму КРУТИ 1918Департамент суспільних комунікацій КМДАПечерська районна в місті Києві державна адміністрація, громадської організації “Ай лав Юкрейн”, проекту #КиївськіМурали, за підтримки компанії ООО “ПП “ПОЛИСАН”.
Розташування муралу: Київ, вулиця Велика Васильківська, 111/113.
А з 7 лютого 2019 року можна буде побачити історію Крут на великих екранах – в Україні стартує показ фільму “Крути 1918”.

У Києві розпочато роботи по створенню муралу КРУТИ. Художник проекту – Андрій Пальваль Andrey Palval (творча група…

Опубліковано КРУТИ 1918 Середа, 5 грудня 2018 р.

Залишити відповідь