Харківські газовики про проблеми недофінансування в газовий сектор і формування тарифів

Харківські газовики взяли участь у вебінарі “Окремі платіжки за розподіл газу: чому це сталося й чого очікувати”. Онлайн захід підняв серйозні питання роботи зі зношеними мережами і формування тарифів. Участь у зустрічі взяли член НКРЕКП, експерт проєкту “Прозорість енергетичного сектору”, представники міських газових компаній.

Рівень газифікації Харкова близько 90%. Він стартував у місті з 50-тих років, деяким мережам під пів століття. У таких умовах обслуговування зношених трубопроводів потребує особливої уваги. Тим більш що у Харкові зменшилося споживання газу у порівнянні з попередніми десятиліттями, а в мережі так само працюють надпотужні газопроводи тисячного діаметра.

Яна Шувалова, директор технічний АТ «Харківміськгаз»:

На сегодняшний день мы осуществляем все-таки безаварийное и бесперебойное газоснабжение в городе Харькове, работаем в штатном режиме 24 на 7.

Представник газової компанії Харкова наголосила на важливості інвестування в газові мережі, проблемах недофінансування в газовий сектор та тому, як це може вплинути на безперебійне та безаварійне газопостачання.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.