Харківські газовики обстежують і ремонтують газові мережі – роботи ведуть попри війну

Практично щодоби російські окупаційні війська піддають Харків ракетним обстрілам. Відповідно аварійні ситуації виникають у різних районах міста, інколи і повторно. Щоб їх ліквідувати, уже протягом півроку всі міські служби працюють у посиленому режимі.

За півроку війни підприємство Харківміськгаз адаптувалося до роботи в бойових умовах, усі служби працюють, як злагоджений механізм, для захисту газових мереж та ліквідації наслідків щоденних прильотів. За цей час газопостачання відновили для понад 130 тисяч містян, аварійно-диспетчерська служба більше 5 тисяч раз виїжджала під обстріли в гарячі точки Харкова, фахівці обстежили сотні кілометрів газопроводів, заварили тисячі отворів від уламків снарядів. Масштабні ремонтно-відновлювальні роботи виконуються щодня. У Харківміськгаз, що працює під брендом регіональної газової компанії, паралельно з такими ремонтами тривають і планові роботи з підготовки мереж до зими.

Наталя Рева, ст. майстер групи експлуатації мереж АТ ХАРКІВМІСЬКГАЗ:

Несмотря на военное положение, мы активно готовимся к отопительному сезону. Проводим работы не только на поврежденных газопроводах, локализуем и ликвидируем утечки газа, но и заботимся о стабильном газоснабжении города как зимой, так и летом

Днями масштабну роботи міські газовики виконали на одному з відключаючих пристроїв. Він працює більш півстоліття і є однією із важливих складових газових артерій міста.

Наталя Рева, ст. майстер групи експлуатації мереж АТ ХАРКІВМІСЬКГАЗ:

Сейчас мы проводим комплекс работ на отключающем устройстве диаметром 800 мм на распределительном газопроводе среднего давления, куда входит очистка деталей задвижки для ее полной проходности. От этого зависит стабильное и бесперебойное газоснабжение города Харькова.

Огляди та ремонти на таких об’єктах триватимуть. Так само фахівці газової компанії продовжують обстеження підземних і наземних складових газової мережі. Планові роботи АТ Харківміськгаз проводить протягом усього року, щоб підтримувати систему в робочому режимі навіть в умовах воєнного стану.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.