Харківські активісти звернулися до Митрополита Онуфрія – він має взяти участь в Об’єднавчому соборі

У Харкові активісти «Громадської Самооборони» звернулися до Митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія, як стало відомо Вісті Ньюс. У неділю делегація містян прийшла до Єпархії, аби передати звернення.

Олексій представник «Харківської громадської Самооборони»:
Ми вирішили звернутися до його Високопреосвященства, до митрополита Харківського та Богодухівського з проханням розглянути питання про його участь в об’єднавчому Соборі. Як самооборона, як люди, яким довелося непереливки 14-15 року в Харкові, потім на фронті, ми вважаємо, що треба знижувати градус протистояння і дуже спокійно звертаємося з петицією, де просимо розглянути можливість не йти в розкол.

Активісти переконані, рішення митрополита є дуже важливим для спокою в Харкові й загалом на Слобожанщині. Тож містяни не зважаючи на те, що в неділю поспілкуватися з керівництвом Харківської єпархії не вдалося, цю спробу повторять.

Олексій представник «Харківської громадської Самооборони»:
Неділя фактично вихідний день саме у Єпархії, є Божа служба в соборі, але ми прийняли рішення йти офіційним шляхом та направити наше звернення-листа офіційно на Єпархію, щоб була змога отримати в робочий час.

Нагадаємо, мета Об’єднавчого собору Української православної церкви – затвердження рішення про церковну єдність та обрання Предстоятеля єдиної Помісної Автокефальної УПЦ, що від її імені одержить Патріарший і Синодальний томос про автокефалію УПЦ. Дату його проведення назвуть на засіданні Синоду Вселенського патріархату 27-29 листопада.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100