Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харківське село, яке розбивали авіабомбами. Яковлівка за рік після російських бомбардувань

Вніч на 3 березня 2022 року росія нанесла кілька авіаударів по селу Яковлівка. Тоді троє людей загинули і близько десятка були поранені. За офіційними даними, 21 житловий будинок обстріли зруйнували повністю, 24 оселі отримали серйозні пошкодження.

У роковини трагедії ми вшановуємо пам’ять загиблих у Яківлівці:

  • Віктора Бовсуновського (52 роки)
  • Андрія Гудзя (30 років)
  • Катерини Пелевіної (72 роки)

На жаль, тогорічний обстріл привів до смерті ще однієї людини. Дружина Івана померла за кілька місяців після удару по селу.

Чоловік переконаний, що її смерть – це наслідок осбтрілу:

Благодаря цим обстрілам хата в мене була розбита, жінка постраждала: ногу прокололо, зараження пішло. У жовтні вона пішла в мір іной. От це я отримав от руського міра.

До повномасштабної війни в Яковлівці жили близько 600 мешканців. Наразі майже всі, хто виїхав після березневого авуаудару, повернулися. За підрахунками старости, у селі нині проживають близько пів тисячі людей. Виїхали здебільшого ті, в кого повністю розбиті хати.

Як зараз виглядає Яковлівка, у фото підборці.

Ганна Черненко, Володимир Павлов. Вісті

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023