Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харківська традиція – великий парад творчих колективів на фестивалі “Вітаємо дитинство!”

Харківська традиція до Дня захисту дітей – це великий парад творчих колективів у парку імені Горького, як стало відомо Вісті Ньюс. Він вже побив кілька національних рекордів за кількістю малечі, і з року в рік тільки продовжує збільшуватися за масштабами та яскравістю. Хода центральною алеєю парку відкриває на сцені фестиваль “Вітаємо дитинство!”, де виступають десятки гуртів з усіх куточків Харківської області.

6 років літо в Харкові розпочинають парадом малечі. Центральною алеєю парку імені Горького крокують десятки колективів і більше півтисячі дітлахів.

Фінальною точкою параду, але тільки початком масштабного святкування Міжнародного дня захисту дітей стає сцена парку, тут протягом усього дня триває фестиваль “Вітаємо дитинство!” Вокалісти, танцори, театрали, міми, музиканти – до Харкова з’їжджаються творчі колективи з усієї області. І всі 6 років співорганізатором і натхненником параду та мистецьких виступів стає народний шоу-театр оригінального жанру “Діти майбутнього”.

Альона Ніколайчук-Ярова, керівник народного шоу-театру оригінального жанру “Діти майбутнього”:
Я хочу сказати, що ми дуже задоволені. Шостий рік поспіль ми святкуємо День захисту дітей в улюбленому парку, це найкраще місце відпочинку для дітей нашого міста та дітей Харківської області. Традицією стало те, що в цьому святі кожен колектив – переможець і немає переможених. Усі отримують почесні дипломи за участь у відкритому щорічному фестивалі “Вітаємо дитинство!”.

Четвертий рік поспіль разом із малечею “Відкривають дитинство” і заслужені артисти України.

Ян Костирко та Наталя Шкурко, заслужені артисти України:

– С большим удовольствием принимаем приглашение Алены Николайчук и театра “Дети будущего”, потому что они всегда делают праздник для всех деток Харькова. И не только Харькова, а и Харьковской области.
– И большое удовольствие получаем, когда поем для детей. Эти глаза, эти улыбки!
– Мне кажется, прекрасная социальная миссия у этого праздника есть.

Кожен дорослий цього дня намагається зробити свято більш видовищним, щоб діти пронесли крізь усе життя яскраві згадки з дитинства.

Олександр, представник компанії “Тріолан”:

Традицией праздника в городе Харькове есть парад коллективов по главной аллее парка. В прошлом году был достигнут рекорд Украины по количеству детей, участвовавших в параде. “Триолан” способствует и находит возможность помочь в организации данного мероприятия, украсить воздушными шарами, флагами, аниматорами.

Цього року у парку Горького подарунок зробили для дітей військових.

Яна Бархатова, художній керівник парку ім. Горького:

Казалось бы, есть какие-то традиционные вещи, такие как шествие, огромное количество коллективов. Но каждый год какая-то изюминка присутствует в этих собраниях. Вот в этот раз у нас очень много было деток из АТО, которые и катались на аттракционах, и участвовали в шествии, и будут показывать свое искусство на сцене. Хотелось бы делать для них что-то приятное, чтобы им было комфортнее. Чтобы у них, все-таки, было ощущение детства и хорошего настроения.

Святкова першочервнева програма, як і щороку, тривала в парку до пізнього вечора і зібрала десятки тисяч дорослих і дітей.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023