Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харківська область у лідерах за кількістю мільйонерів-декларантів у 2018 році

Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що у 2018 році свої доходи задекларували 34 тисячі громадян. Усього задекларовано понад 4 мільярди гривень доходу. До бюджету сплачено 121,6 млн грн, що на 21,1 млн грн більше у порівнянні з попереднім роком. Серед громадян – декларантів – 328 мільйонерів. В ГУ ДФС області відзначають, що Харківська області за кількістю Харківська область в лідерах за кількістю мільйонерів- декларантів у 2018 роцімільйонерів є лідером після м. Києва та Київської області. Найбільша задекларована сума – 90,1 млн грн (дохід, отриманий за межами України). При цьому, наймолодшому декларанту-мільйонеру – 17 років, найстаршому – 81 рік.
Із загальної кількості декларантів для отримання податкової знижки звернулося понад 6 тисяч громадян. Їм було повернуто з бюджету 11 мільйонів гривень.
У фіскальній службі регіону нагадують, що наразі триває кампанія декларування-2019 та закликають громадян своєчасно подати декларацію та сплатити податки до бюджету.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023