Харківська обласна філармонія: Проект «Рік Музики Мирослава Скорика». «Парад концертів» (27.04)

Грандіозний міжнародний проект «Рік Музики Мирослава Скорика» 27 квітня ознаменується тріумфальним заходом на сцені Харківської обласної філармонії!

Ексклюзивним подарунком для поціновувачів творчості українського класика стане світова прем’єра Концерту № 10 для скрипки з оркестром. Новий музичний шедевр композитор написав буквально напередодні знаменної події. Для харківської публіки він прозвучить в одному з кращих за акустикою залів нашої країни у виконанні віртуозного львівського скрипаля Марка Комонька.

Яскравий акорд міжнародного проекту, присвячений 80-річчю Маестро, позначиться великою кількістю унікальних творів з творчого доробку української Легенди та зірковим складом солістів. Окрім Марка Комонька, в концерті візьме участь один з найвідоміших віолончелістів України – Олександр Пірієв, який зіграє вже легендарний Концерт №2 для віолончелі з оркестром.

І, наостанок, Симфонічний оркестр Харківської філармонії під орудою одного з кращих диригентів України Юрія Янка подарує музичним гурманам вибрані каприси з циклу «Паганіні-Скорик: 24 каприси» та величний «Карпатський концерт».

«Парад концертів» стане, беззаперечно, історичною музичною подією, яку всі учасники, що будуть знаходитися як на сцені, так і у глядацькому залі, закарбують надовго у своїх серцях.

Учасники:  Програма:
 Симфонічний оркестр Харківської філармонії  М. Скорик. Святкова Увертюра.
 Диригент Юрій Янко  М. Скорик. Карпатський концерт.
 Олександр Пірієв (віолончель, Київ)  М. Скорик. Концерт №10 для скрипки з оркестром. Світова прем’єра
 Марко Комонько (скрипка, Львів)  М. Скорик. Концерт №2 для віолончелі з оркестром.
 Диригент-постановник: Мирослав Скорик  Вибрані твори з циклу «Паганіні-Скорик: 24 каприси»

Джерело

Залишити відповідь