Харківська “Ніч музеїв”: Акція “Мистецтво милосердя” пройшла у галереї АВЕК

У Харкові пройшла “Ніч музеїв”, як стало відомо Вісті Ньюс. На кількох міських майданчиках відбулися вечірні занурення в історію та нестандартні екскурсії. Постійний учасник проекту благодійний фонд Олександра Фельдмана привніс в історичну ніч благодійність. У галереї АВЕК провели акцію “Мистецтво милосердя”, кожен лот якого став рукою допомоги для хворих дітей або порятунку тварин.

“Ніч музеїв” у Харкові цього року пройшла не просто як масштабний освітній проект. Засновник міжнародного благодійного фонду Олександр Фельдман організував благодійну акцію під слоганом “Мистецтво рятує” у галереї АВЕК. 85 картин стали лотами й частиною кількох програм.

Олександр Фельдман, меценат, народний депутат України:
Каждый человек, выбирая какую-то картину, он выбирает, на что он хочет давать – на сохранение видов, на спасение домашних животных, либо на реабилитацию детей, либо на проплату каких-то специальных программ для детей, у которых ограничены возможности. Задача – не продать одну картину как можно дороже. Задача – вовлечь в это действие как можно больше людей. Человек иногда не знает, что он может сделать.

Ярмарок тварин, фотовиставка, концерт  і зоозахисний перформанс – це все “Ніч музеїв” в АВЕК.

Катерина Конющук, співорганізатор проекту “Ніч музеїв” у галереї АВЕК:

Классическую концепцию, которая представлена в левой локации и непосредственно в галерее хотелось разбавить чем-то провокационным, чтобы привлечь внимание к проблемам, которые есть на сегодня в обществе. Ориентировались на тематику, связанную с животными, сохранением эко-среды.

І в четверте найбільшим майданчиком “Ночі музеїв” в Харкові став Екопарк. Гостей тут зустрічали до 22-ої, підвозили цієї ночі до зіркового парку автобусами, адже розважали відвідувачів голлівудські персонажі, музиканти та майстри фаєр-шоу.

Максим Водка, директор Міжнародного благодійного фонду “Фонд Олександра Фельдмана”:

Ночной кинотеатр, ночь науки, будет выставка фотографий, большое количество мероприятий, связанных с ночным парком. Потому что, как вы знаете, некоторые виды животных ведут ночной образ жизни, и для них наиболее удобное время экспозиции – это тоже ночь.

“Ніч музеїв” і “Мистецтво милосердя” – усе це разом познайомило учасників і дало змогу підтримати екогуманітарні проекти Всесвітнього відкритого фонду реабілітації тварин, Центру психосоціальної реабілітації, Центру порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин «Добрий дім», спасіння рукокрилих і ще десятка ініціатив Міжнародного благодійного Фонду Олександра Фельдмана.

Благотворительная акция «Искусство милосердия» стартовала в Галерее «АВЭК». В экспозиции галереи представлены картины…

Опубліковано Фельдман Экопарк Понеділок, 21 травня 2018 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *