Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

Харківська митниця ДФС за пільговий період оформила 4 471 авто на іноземній реєстрації

За час дії пільгового періоду – з 25 листопада по 22 лютого Харківською митницею ДФС оформлено 4471 транспортний засіб особистого користування, з них 3463 – так звані «євробляхи». Загальна сума митних платежів, сплачених до Державного бюджету за результатом митного оформлення транспортних засобів, склала майже 266 мільйонів гривень, з них понад 203 мільйони – митне оформлення «євроблях». Добровільна сплата склала 26,5 мільйонів гривень. Це звільнило власників авто від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні ТЗ з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого недотримані.
Найбільша частина оформлених транспортних засобів в зоні діяльності Харківської митниці ДФС припадає на митний пост «Харків–автомобільний».

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023