Харківщина: Багатогодинні черги на право проголосувати

Змінити місце реєстрації, щоб встигнути проголосувати. Напередодні другого туру Президентських виборів черги до відділів перереєстрації стали більшими. Чому? Дізналися журналісти Вісті Ньюс.

Багатогодинні черги на право проголосувати. У Шевченківському районі Харкова ажіотаж у пункті зміни реєстрації адреси виборців. Родина Наталі та Сергія переїхала з області, і хочуть хоча б з другої спроби отримати бюлетені та проголосувати.

Наталя та Сергій, не знайшли себе в списках у 1 турі:

Не нашли себя в списках при первом туре голосования. Сюда пришли выяснять, где мы?  С 9-ти часов утра. Второй день уже.

А ось Сергій нікуди не переїжджав, але у списках свого прізвища не знайшов.

Сергій, не знайшов себе в списках у 1 турі:

Я живу по прописке. В первом туре не смог проголосовать, потому что меня почему-то нет в реестре. Поэтому мне сказали прийти сюда, но, честно говоря, я уже пожалел, что пришел! Где-то полчаса стою, очередь особо не двигается.

Марія переїхала з Луганська. На відміну від багатьох сусідів у черзі у першому турі таки голосувала. А ось, чи вистоїть чергу для перереєстрації цього разу, не знає.

Марія, переселенка:

В первом туре голосовала. Тоже проходила такую же регистрацию, но очередь была намного меньше. В прошлый раз я в другом ЦНАПе регистрировалась, там максимум минут 30-40 заняло. Здесь только ксерокопия заняла 30 минут.

Шевченківський є центральним районом Харкова, тут тільки студентів із різних міст України прописано 25 тисяч. Плюс тисячі переселенців із Донбасу та короткий термін для зміни місця реєстрації. Усе це змусило виборців вишикуватися в довгі черги.

Володимир Котковський, голова адміністрації Шевченківського району:

По сравнению с крайними выборами, которые были, и те выборы, результаты, которые по первому туру мы видим по числу внесенных изменений, – разница практически в 8-10 раз. Огромная разница для нашего района. Тогда были копейки, сейчас огромное количество. Поэтому вы и наблюдаете эти очереди, но, к сожалению, это так.

Нагадаємо, перевірити дані про себе та пройти перереєстрацію можна в органі ведення Держреєстру виборців. Ці відділи знаходяться при райдержадміністраціях у райцентрах та при міськвиконкомах міст обласного значення. Другий тур виборів відбудеться 21 квітня, а останній термін зміни місця реєстрації припадає на 15 квітня.

Залишити відповідь