Харківщина: Я в’язень у чотирьох стінах: допоможіть вийти!

Кошти ЗІБРАНО

… соромно просити. Але вже важко пересуватися, сил просто немає. Задихаюся. А мені 21 рік , – пише Юра.

І ще пише, що закінчив навчання, що хоче шукати роботу, що не готовий осісти в чотирьох стінах, прикутим до розетки. А інакше зараз – ніяк, його легені не працюють, замість них дихає кисневий апарат. Він здорово допомагає, але у нього немає акумулятора, з ним не вийдеш, він працює тільки від розетки. Юра просить допомогти йому купити портативний кисневий апарат, з яким він знову зміг би вільно виходити на вулицю.

Проект допомоги https://ubb.org.ua/uk/project/4427/ 

Юра хочет дышать

Второе обострение подряд, Юра только выписался из больницы и через несколько дней муковисцидоз снова свалил его с ног. Сейчас парень капаеться дома. Его жизнь – это борьба, то в больнице, то дома, легкие повреждены и если дома у него есть стационарный кислородный аппарат и он дышит свободно, то выйти на улицу с ним Юра не сможет, потому что аппарат подключается к розетке. Но есть специальные портативные кислородные аппаратики, работающие от батареи, поставил на плечо и можешь гулять весь день, аппарат будет дышать вместо тебя. Хотим купить Юре такой же, но без вашей помощи не сможем. Поддержите наш проект на Українська Біржа Благодійності:https://ubb.org.ua/ru/project/4427/ 🙏

Опубліковано БФ "Відкриті долоні" Понеділок, 29 жовтня 2018 р.

“Хочеться вести активний спосіб життя, виходити на вулицю, як раніше, відчувати життя на повну. Але без додаткового кисню я навряд чи можу пройти пару десятків метрів. Хочеться ще пожити”, – пише Юра. Про те, що причина слабшого, ніж у однолітків, здоров’я – у важкому генетичному захворюванні муковісцидоз, сім’я Юри дізналася пізно, дуже пізно. Правильний діагноз хлопцеві поставили аж у 17 років, тільки з того моменту почали шукати інформацію і поступово розбиратися в тому, якою має бути підтримувальна терапія, як взагалі живуть пацієнти з таким захворюванням. Виявилося, жити можна, тільки для цього потрібно багато всього: щодня приймати безліч ліків у вигляді таблеток і інгаляцій, виконувати цілі комплекси вправ і процедур, ввести в раціон спеціальне висококалорійное харчування, закупити цілий список устаткування. Це – десятки тисяч гривень. І це – абсолютно забагато для простої сім’ї.

До того, як був поставлений діагноз, я був звичайним хлопцем. Трохи відставав у рості і вазі від однокласників. Займався футболом близько 7 років, у мене була мрія, як у всіх дітлахів, стати футболістом. Але лікарі не дали довідку про здоров’я, серце вже не дозволяло таких навантажень, та й кашель не давав грати. Закінчив технікум, було важко – доводилося проїжджати по 45 км в один бік, добирався по півтори години, але впорався. Зараз стало гірше…, – пише Юра.

Ми не знаємо, як буде далі. Ми знаємо, що жити з муковісцидозом можливо. Нехай Юра отримає цей шанс!

ПІБ: Захаров Юрій Євгенійович, 20.04.1997 р.

Місто: Зміїв, Харківська обл.

Діагноз: муковісцидоз

Джерело

Залишити відповідь