Харківщина: Батьки Олександра Лавренко отримали акт на земельну ділянку

Батькам загиблого лозівчанина Героя України Олександра Лавренко вручили акти на землю. Танкіст пішов з життя у 2014 під час битви за Піски. Тоді капітан врятував десятки товаришів ціною власного життя, як стало відомо Вісті Ньюс.


Веселий, мав багато друзів, завжди приходив на допомогу – зі сльозами на очах згадують Олександра батьки.

Микола Лавренко, батько Олександра Лавренко:

Як вступив до військового училища, він став фанатом танчиків. В нього навіть після закінчення інституту все було тільки про техніку, в нього і макети танків вдома є.

Тамара Лавренко, мати Олександра Лавренко:
Лютий і березень був там, вони там на кордоні десь стояли. Коли повернувся додому, навіть речі не розбирав, він готовий був по першому зову їхати в ту гарячу точку.

Командир танкової роти 93-ї ОМБР Олександр Лавренко загинув бою за Піски. У 2014, потрапивши у ворожу засідку, його танк знищив сепаратистський екіпаж та захопив ворожий блокпост. Прикриваючи бригаду під час виконання бойового завдання, бойова машина Олександра підірвалася на фугасі. Аби не потрапити у полон сепаратистів, поранений чоловік підірвав себе гранатою. У вересні 2016 року Президент Петро Порошенко підписав Указ про присвоєння звання Герой України з удостоюванням ордена «Золота Зірка» капітану посмертно.

Сергій Зеленський, голова Лозівської міської ради:
Він виріс в мене на очах. Ми жили на одній вулиці. Дійсно, справжній герой, офіцер. Він не знав, куди він їхав, але зробив максимально все, щоб захистити державу, захистити своїх побратимів. Ви знаєте той бій, скільки людей він зумів врятувати.

Нині батьки Героя отримали від губернатора Харківщини сертифікат на 4 га землі. До слова, правом на 12 соток землі під садівництво, родина ще не скористалася:

Я передаю вам ці накази на земельні ділянки.

 Юрій Корсунов заст. голови Харківської обласної організації «Спілка ветеранів АТО»:
І ми спільними зусиллями будемо все робити, щоб пам’ять про нього залишилась на сторінках історії України, щоб на його прикладі навчалися молоді хлопці і ставали на путь захисту України і знали, що справжні герої живуть поруч з нами.

На даний момент на Харківщині учасники АТО отримали у власність 7 343 земельні ділянки під різні види господарської діяльності.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

bigmir)net TOP 100