Харківсьа вода відповідає всім саннормам – фахівці розвіюють фейки, які розповсюджують у месенджерах

Згідно з щоденними результатами досліджень лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю КП «Харківводоканал», якість водопровідної води, яка подається до будинків харків’ян, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Про це 10 грудня, повідомив начальник лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю за якістю води КП «Харківводоканал» Андрій Стародубов.
«Інформація про нібито забруднену воду в річці Сіверський Донець, що потім надходить до будинків харків’ян, яка напередодні активно поширювалась в одному з месенджерів, у жодному разі не відповідає дійсності. За всіма показниками якість водопровідної води повністю відповідає санітарним нормам та стандартам, жодних відхилень виявлено не було»
Щоденний контроль за якістю водопровідної води здійснюється на всіх контрольних точках відбору: накопичувальні резервуари чистої води, насосні та підкачувальні водопровідні станції, водорозбірні колонки – одним словом, вся водопровідна мережа, яка йде до мешканців багатоповерхових будинків та приватного сектору. Щодня відбирають від 30 до 50 проб води.
У повідомленях, які розповсюджують у месенджерах, йшлося про аміак. Його, за словами начальниці фізико-хімічного відділу лабораторії санітарно-епідеміологічного контролю якості води Світлани Атрощенко, у водопровідній воді, що надходить із річки Сіверський Донець, немає.

У Харкові якість води постійно контролюється – КП «Харківводоканал»

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.